reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Klaudzia, KaMcia - czyli to nie były żarty że jesteście zgrane i urodzicie razem? Bosko!! Trzymam kciuki za Was :-D Oby wszystko się udało !!!
 
reklama
TRZYMAM KCIUKI ZA WAS DZIEWCZYNKI!!!!! Klaudzia i Ka.Mcia będzie dobrze!!! Ja dzień zdechlaka mam dziś...martwie się czy nie zaraziłam się od synka...:szok:..ledwo żyję ..niedobrze mi...słabo i zawroty głowy:szok:...ale nie mam gorączki,więc może to nie to...OBY...B:szok:rzuch mnie boli...skurcze rzadko,ale tak jak na @....chyba kładę się do łóżka...najlepsze wyjście na dziś..
 
Hej MAmuśki, troszkę mnie nie było, ale nie miałam siły na siedzonko przed kompem.
Dzisiaj właśnei odjechali moi rodzice, mąż wrócił do praca, a ja sama zostałam z małą i nawet przeżyliśmy ten dzionek hehe.
Malutka jest ogólnie bardzo spokojna, czasami przy karmineniu pomarudzi, wybiera cawana, z której piersi chce ciągnąć:tak: Rodzice i mąż bardzo mi pomogli, ponieważ po porodzie właściwie nie potrafiłam chodzić, siedzieć, ale pewnie nie ja jedna :eek:
Teraz już śmigam bez problemu.
Pozdrawiam Was MAmuśki, te które jeszcze noszą swoje Szkraby pod serduchem oraz te, które już cieszą się urokami macierzyństwa:-):-):-)
 
dziewczyny melduje sie dalej w 2paku i na dzis tak zostanie. Jestem wsciekla bo wyniki wyszly zle i nie wiem na co czejaja. Jutro maja jeszcze sprawxzac znowu mocz co moze potrwac kolejne kilka dni... No wkur.... Sie tylko!!! Predzej naturalnie chyba urodze niz mi wywolaja. Banda cymbalow! Mam zalamke bo okropnie tu.... Wszystkie chrapia, 2 placzace na zmiane noworodki, smierdzaca murzynka nie zebym byla rasistka no ale fakty to fakty... Nie ma sie do kogo odezwac i co robic... Nudyyyy.. No nic dam wam znac jutro jak sie moze cos dowiem. Co do kamci to chca zeby dzis urodzila, ale czy jej wywolaja czy urodzi sana to juz zalezy od natury bo ma czestsze skurcze. Bidula zapomniala szlafroka i rozka do szpitala hehe dobranoc....
 
Witam na sam koniec dnia :))) Widzę, że dzis troszke się działo... Ja dalej w dwupaku ale jutro mam KTG i wizytę u gina więc zobaczymy co powie... Kamcia i Klaudzia trzymam za Was kciuki!!! Czekamy na wieści od Was... Oczywiście nie przyjmujemy innych wieści niż takich, że jesteście juz po wszystkim i tulacie swe maleństwa...
 
dziewczyny melduje sie dalej w 2paku i na dzis tak zostanie. Jestem wsciekla bo wyniki wyszly zle i nie wiem na co czejaja. Jutro maja jeszcze sprawxzac znowu mocz co moze potrwac kolejne kilka dni... No wkur.... Sie tylko!!! Predzej naturalnie chyba urodze niz mi wywolaja. Banda cymbalow! Mam zalamke bo okropnie tu.... Wszystkie chrapia, 2 placzace na zmiane noworodki, smierdzaca murzynka nie zebym byla rasistka no ale fakty to fakty... Nie ma sie do kogo odezwac i co robic... Nudyyyy.. No nic dam wam znac jutro jak sie moze cos dowiem. Co do kamci to chca zeby dzis urodzila, ale czy jej wywolaja czy urodzi sana to juz zalezy od natury bo ma czestsze skurcze. Bidula zapomniala szlafroka i rozka do szpitala hehe dobranoc....
Klaudzia, bidulo...
Moze trzeba tam porządnie nimi potrzasnac....? Niech ci wytlumacza na co czekaja skoro wyniki zle!
a co konkretnie z tymi wynikami jesli mozna..?
 
reklama
Mnie juz brały skurcze, myślałam ze mały chce być punktualny.Pochodziłam, wziełam no-spe i po skurczach.
Jutro KTG i badanie...ciekawe co sie dowiem, może "może pani urodzic dzisiaj albo za 2 tygodnie"
 
Do góry