reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
ja sie dziewuszki wcale nie wylamalam. Do jutra musze kolekcjonowac mocz. Wtedy wysla go na badania. Wyniki beda po kilku dniach wiec zanim podejma decyzje o wywolaniu to pewnie kolejnych kilka dni potrwa.... Takze pewnie nie jedna z was jeszcze urodzi przedemna. Dalej nie rozmawialam z lekarzem. Maja mnie chyba w dupie. Juz mam ***** dosc. Od 2 dni leb mnie tak boli ze nie idzie wytzymac... Stopy i dlonie jeszcze bardziej mi spuchly przez co swedza jeszcze bardziej. Nie wyrabiam....
 
kamcia,klaudzia trzymam mocno kciuki za was:tak:. I za dziubaska tez.

Ja niestety dalej czekam az moje dziecko się łaskawie zdecyduje wyjść;-).Już nie daje rady i psychicznie i fizycznie. Dzisiaj spałam do 11 od 23 z przerwa na siku ok 5:szok:.Chyba zapadam powoli w sen zimowy:-D. Poza tym dzidzia się strasznie ostatnio rozpycha ,a przy tym bol niesamowity i to kłucie w dole.Masakra...ja już chce urodzić!!!

mam dokladnie takie same "objawy", wlasnie wrocilam ze spacerku, kluje mnie tak, ze nie moge siedziec, noce tez zaczelam spac jak zabita, no moze dzis mnie obudzily wiatry, ale tak to spokoj. za to w dzien brzuch mi prawie peka, tak sie maly wierci i wypreza :tak: z tym, ze u mnie podobno wywolanie bedzie w 8 dobie, a nie w 14.... ale to i tak jeszcze troche czasu, termin mialam na 22.11..........
 
udzielających się naliczyłam
effk, pixi, lotka, kiragold, ania, klaudzia i ja
czyli 7 nierozpakowanych
tak nas malutko zostało :)) ja jeszcze nie wiem kiedy będą wywoływać ale pewnie wtedy gdy mój gin będzie miał dyżur, a on ma tylko w piątki, soboty i niedziele
na razie w piątek mam iść na wizytę i będziemy myśleć co dalej
chociaż od wczoraj dziwnie się czuje i dzisiaj miałam skurcze to i tak na nic się nie nastawiam, bo były nieregularne i nie bolesne
 
Jak to jest z tym szwem po cc?
MI nic nie powiedzieli na odchodne co do szwu, połozna zmieniła opatrunek i kazała zdjąc nastepnego dnia... Czyli śa rozpuszczalne?Aż mnie to dziwi:eek:
 
ja też się udzielam trochę... tylko dlatego że już rozpakowana, to się nie liczę? :-p
Dziubasek wychodzi, Olafek zdrowy. Wasze kciuki zadziałały :-)

Klaudzia - wiesz. moze niewiele Ci mowia i trzymają w niepewnosci, ale jak bedzie trzeba, na pewno podejma decyzje o zakończeniu ciąży. :tak: czekaja pewnie na odpowiedni moment. Widocznie jeszcze nie jest odpowiedni..
 
Jak to jest z tym szwem po cc?
MI nic nie powiedzieli na odchodne co do szwu, połozna zmieniła opatrunek i kazała zdjąc nastepnego dnia... Czyli śa rozpuszczalne?Aż mnie to dziwi:eek:

mi opatrunek zdjęli jak wychodziłam ze szpitala w niedziele a polozna w srode byla i zdjela szef i nie kazali mi zakladac nowego opatrunku a myc normalnie kazali chociaz robilam to delikatnie puki szfow nie zdjeli a czy masz rozpuszczalne nie wiem moje mialy po bokach takie plasticzki i widac bylo ze to zyłka ... a jak u ciebie to nie wiem
 
no dziewczeta mamy postep. Po mojej interwencji lekarz pojawil sie w sekunde!!! Stwierdzil ze ciaza i tak donoszona wuec mozna wywolywac. Pobrali mi krew nie wiem po co i czekam na odpowiedz kiedy mi wywolaja. Lekarz mowil ze moze jutro lub najpozniej w czwartek ale wole sie nastawic na czwartek :) a w razie czego byc mile zaskoczona. Przynajmniej teraz mam na co czekac.
 
reklama
Do góry