reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ale jak ja bym urodzila w grudniu to za chiny ludowe do grudnia mnie nikt nie wyrzuci :no: i wogole mi sie tam nie podoba (nie urazajac nikogo), taki balagan jakis, nasze moderatorki lepiej dbaja o wszystko ;-)

też widziałam ten bałagan :sorry: ale jak się komuś nie chce dbać.... to rtak jest

az mialam ochote im napisac ze z checia sie zajme porzadkowaniem :-D uwielbiam robic takie rzeczy, pod tym wzgledem troche pedantyczna jestem ;-)
Nawet kredki u Julki ukladam wg swojego wzoru :-D:-D:-D

sluchajcie panny i panie !! jesli wam sie nie podoba jak wyglada forum grudniowek to z ŁASKI SWOJEJ NIE ZAGLADAJCIE NA NIE!!! Forum rzadzi sie pewna swoboda wypowiedzi i drastyczne ograniczanie tej swobody jest ingerencja w wybory osob tworzacych dana spolecznosc !!
a to czy ktos urodzil w listopadzie, grudniu czy styczniu nie ma wlasciwie zadnego wplywu na to gdzie kieruje swoje sympatie, gdzie odnalazl przyjaciol i z kim ma ochote dzielic zale i radosci !!
wiec nie martwcie sie o porzadki na naszym forum czy tez o to gdzie bedziecie przypisane jak urodzicie w grudniu ... po prostu miejcie tu swoj wlasny swiat i cieszcie sie jego sterylna czystoscia :) my bedziemy sobie zyly w blogim balaganie panujacym na grudniowym forum i wszystkie bedziemy szczesliwsze !!

pozdrawiam mea :)
 
reklama
heh zastanawiam się czy zrobić to co napisałąm wcześniej,..
czyli... "usunąć post dotyczący tego tematu?!"

zignorować. to najlepsze, co ozna zrobic w tej sytuacji. Trzymajmy poziom :tak:
nie musimy walczyc w czyjejs zenującej wojence :) to forum mamus a nie walecznych kociczek...

czemu nie spisz?
 
Ostatnia edycja:
no, nie dziwie się, że zazdrościsz.. mogę sobie na przykład w nocy po domu z obciążeniem polatać, bo jak usiądę, to obciążenie sie wydziera :confused2: cudowną porę sobie moje dzieciątko na aktywność wybrało :eek::sorry: już trzecia taka noc z rzędu... a rano wstać trzeba, dzieci do szkoły i przedszkola wyprawić i odwieźć :eek: jeszcze ze dwa tygodnie i na sobie poród wsteczny zastosuję :szok::-D
 
sorry ze dopiero teraz ale musialam sie troche wyspac (3x2h :) ) no i jest moja matka (nie rób, nie siedz, jak ty trzymasz to dziecko, przykryj jej głowe, nie tak itd...)

Przesyłam esemesa od OLICY: "mała ma żółtaczke i leży koło mnie pod lampami. Pewnie w czw. wyjdziemy. Pokarm mam dopiero od dziś cyzli od 4 doby. Pozdrawiam. OLICA."

My też pozdrawiamy i buziaki od Idy dla wszystkich e-cioć :)
 
zignorować. to najlepsze, co ozna zrobic w tej sytuacji. Trzymajmy poziom :tak:
nie musimy walczyc w czyjejs zenującej wojence :) to forum mamus a nie walecznych kociczek...

czemu nie spisz?
nie śpie bo spać nie mogę:sorry: mam skurcze regularne co 10 min już od prawie 2 godzin...
boli jak ku%^% mać:-p
zasawiam się czy się ubierać i jechać do lekarza czy iść spać bo jestem śpiąca :sorry:
 
nie śpie bo spać nie mogę:sorry: mam skurcze regularne co 10 min już od prawie 2 godzin...
boli jak ku%^% mać:-p
zasawiam się czy się ubierać i jechać do lekarza czy iść spać bo jestem śpiąca :sorry:

Uuu... Kamcia widze ze na powazne se wzielas tego 17-stego listopada :-D i co postanowilas hmmmm...?
A ja k***a obudzilam sie z bolem brzucha jak na @ i swedzeniem... oczywiscie gdy tylko zrobilam sobie nadzieje ze to moze juz to, to caly bol zniknal :wściekła/y: a spac oczywiscie nie moge...

No tylko mozna sie wku**** !!! :crazy::crazy::crazy: i co tu teraz robic... jak wszyscy spia....

ciekawa jestem czy ktoras sie rozpakowywuje/ rozpakowala? ;-)
 
Moja droga nie wszystkie śpią :p Ja po wczorajszym odejsciu czopa miałam nadzieję, że coś sie rozkręci... Miałam niby skurcze i to duzo ale wszystko bezbolesne więc jak dla mnie się nie liczy... Dziś jadę do gina, dermatologa i na KTG więc zobaczymy co powiedzą. Co do dermatologa to nie wiem po co mi gin kazał iść. Zobaczył krostki na brzuchu i kazał sprawdzić ale dermatolog pewnie powie, że jakaś ciążowa wysypka i tyle. Ale jak lekarz każe to pacjent słucha :-) Najgorsze, że juz nie jeżdżę samochodem i muszę się telepać 2 autobusami... Ech... człowiek juz się taki wygodny zrobił...
 
reklama
Cześć ciotki;-)
U mnie b/z..:tak:ale noc to była chyba w 80% przesiedziana na kibelku z siusiu:-D:wściekła/y::-D..najbardziej to te "kropelkowanie" mnie wkurza..

No to zaczynamy nowe oczekiwanie - może faktycznie Kamcia??:-)
 
Do góry