reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Tez ide spac :tak:
Chociaz wcale mi sie nie chce :sorry:
Tak jak cala ciaze moglam spac na okraglo to od paru dni siedze do pozna i wcale spac mi sie nie chce. Klade sie bo po prostu wypada :-D
 
reklama
Ja tez zmykam;-)..zaś pewnie ze dwie godziny będę się kręciła w łóżku z nadzieją, że coś się ruszy:-:)-)..znaczy z ewentualnym porodem, bo na mężusia mogę jeszcze liczyć:laugh2::laugh2::laugh2:
 
hehe...wklailam wam fotke malucha Gieoski ale Klaudzia albo KaMcia ja chyba w tej chwili przeniosla:-)
 
Ostatnia edycja:
haha nie no co Ty :-) Wasz watek to rzadzcie sobie:-):-):-) popieram porzadek:tak::tak: Powodzenia tym co jeszcze w jednym kawalku sa! I tak Wam szybko ten listopad sie rozpakowal no no...:szok:
 
reklama
po liczbie gratulacji to mialam wrazenie ze zostalo moze z piec dziewczyn :-) Liczny ten Wasz miesiac !!!
hehe no bo jak wszystkie każdej po kolei gratulują to się uzbierało :-p
a tak z ciekawości liczyłam to wyszło mi chyba że mamy 76 lasek które się udzielają
a 14 takie których już od dawna tu nie ma(więc nie liczę bo nic ie wiadomo)
z czego już te 47 urodziło... więc duż nie zostało.... :-D
w sumie jakby 29 nas zostało:szok::tak:
 
Do góry