reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

:-D:-D:-D

Mam skierowanie od gina i mam nadzieję, że już mnie zostawią i bez dzidziolka nie wypuszczą:-) Choć z nasza służba zdrowia jest różnie, a mój gin niestety nie pracuje w szpitalu:no:
Coraz bardziej mnie dołuje to czekanie......Tym bardziej, że Mała jest owinięta pępowiną
a jak często masz sprawdzać ruchy dziecka?
mnie na ostatnim ktg kazali 3xdziennie. Olaf dziś w sumie mniej ruchliwy jest, ale nie panikuję :eek: zakładam, że szykuje się do jutra na wyjście, wie, że mamusia jedzie do szpitala więc po co ma jechac na marne :)))
 
reklama
mały murzyn wyjdzie? może i tak, ale za to jak szybko :-D:-D
też nei wiem jak dawkować... spytaj męża :-D:-D możesz tylko zyskać - nawet jeśli nie określi dawkowania, zapewne podejmie jakieś fajne środki zaradcze, aby ratować Twoją kondycję psychiczną :-D wszystko jedno co się stanie - jesteś do przodu:tak:

ja myślę ze po dzisiejszym on bardzo martwi sie o moja kondycję;-) profilaktycznie zamknie mnie w kaftan:-p

no właśnie.. nie pisąły bo się zawiodły hhe...

soku pomarańczoweo nie lubię....:sorry:

a jak nie zadziała jednego dnia to mam następnego powtarzać??

wiesz to już bym nie ryzykowała bo takie przeczyszcanie do odwodnienia moze prowadzić:tak:
 
a jak często masz sprawdzać ruchy dziecka?
mnie na ostatnim ktg kazali 3xdziennie. Olaf dziś w sumie mniej ruchliwy jest, ale nie panikuję :eek: zakładam, że szykuje się do jutra na wyjście, wie, że mamusia jedzie do szpitala więc po co ma jechac na marne :)))

Ja tez sie martwilam bo od soboty wieczor prawie zero ruchow, tzn ruszala sie jak zatrzeslam brzuchem :-D ale tylko przez chwilke i baaardzo leniwie. Ale jak dzis wsiadlam do auta i pojezdzilismy troche po dziurach to rusza sie do tej pory :-D
 
:-D:-D:-D

Mam skierowanie od gina i mam nadzieję, że już mnie zostawią i bez dzidziolka nie wypuszczą:-) Choć z nasza służba zdrowia jest różnie, a mój gin niestety nie pracuje w szpitalu:no:
Coraz bardziej mnie dołuje to czekanie......Tym bardziej, że Mała jest owinięta pępowiną

ja mam dokładnie tak jak ty skierowanie , ale na środę . Mały nie jest obwinięty , ale ja za to mam białkomocz, nadciśnienie . Mój gin też nie pracuje w szpitalu , zasatanawiam sie czy mnie zostawią , czy zrobia tylko ktg, ale nie dam sie tak łatwo spławić


a teraz kochane lecę spać bo padam na pysk;-) do jutra ;-);-)
 
Ja tez sie martwilam bo od soboty wieczor prawie zero ruchow, tzn ruszala sie jak zatrzeslam brzuchem :-D ale tylko przez chwilke i baaardzo leniwie. Ale jak dzis wsiadlam do auta i pojezdzilismy troche po dziurach to rusza sie do tej pory :-D
Dobre:-D:-D..
Mi zmieniła w ogóle porę buszowania:eek:..zawsze była bardzo aktywna pod wieczór, teraz koło południa szaleje..:cool:
 
a jak często masz sprawdzać ruchy dziecka?
mnie na ostatnim ktg kazali 3xdziennie. Olaf dziś w sumie mniej ruchliwy jest, ale nie panikuję :eek: zakładam, że szykuje się do jutra na wyjście, wie, że mamusia jedzie do szpitala więc po co ma jechac na marne :)))
Mnie kazali liczyć 10 ruchów dziennie, ale po Twoim poście liczę tak jak Tobie kazali.
Dzisiaj Mała jest tak aktywna, że nawet nie liczę. Nie zanosi się na poród.....
Trzymam kciuki za Ciebie, może rzeczywiście jutro będziesz już mieć Maluszka przy sobie.

ja myślę ze po dzisiejszym on bardzo martwi sie o moja kondycję;-) profilaktycznie zamknie mnie w kaftan:-p:tak:
:-D:-D:-D jesteś niesamowita
 
Martolinka w sumie sie dziwie ze Cie nie zatrzymali jeszcze ze wzgledu wlasnie na to bialko i cisnienie :eek:

Moj A mi powiedzial, ze ponoc u nas na IP przyjechala kobieta 10 dni po terminie i mowila ze male sie nie rusza i ze ogolnie jest cos nie tak i zaczeli jej mowic, ze panikuje, bo pierwsza ciaza itd i dala sie splawic, a na nastepny dzien jak przyjechala znowu to zrobili jej ktg i okazalo sie ze dzieciaczek juz nie zyl :-( ale nie wiem ile w tym prawdy, bo wiadomo jak ludzie plotkuja. Jak ja przyjechalam to mimo ze stwierdzili od razu na oko ze czop to zrobili mi wszystkie badania bez zadnego ale...
 
reklama
ja mam dokładnie tak jak ty skierowanie , ale na środę . Mały nie jest obwinięty , ale ja za to mam białkomocz, nadciśnienie . Mój gin też nie pracuje w szpitalu , zasatanawiam sie czy mnie zostawią , czy zrobia tylko ktg, ale nie dam sie tak łatwo spławić
a teraz kochane lecę spać bo padam na pysk;-) do jutra ;-);-)
Może do środy urodzisz już. Ja mam taka cichą nadzieję.....

Też zmykam spać
Dobranoc
 
Do góry