reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Klaudzia jestem na każde Twoje wezwanie:-):-) No więc jako Wasz królik stwierdzam , ze olej nie podziałał - skurcze owszem całkiem niezłe były , ale przeszły. Więc dajcie sobie spokój.A ja uroczyscie oswiadczam ze dam Wam znac o nastepnych skurczach jak juz urodze, bo jak na razie to ja Wam rodze tu od miesiaca;-)
 
reklama
Klaudzia jestem na każde Twoje wezwanie:-):-) No więc jako Wasz królik stwierdzam , ze olej nie podziałał - skurcze owszem całkiem niezłe były , ale przeszły. Więc dajcie sobie spokój.A ja uroczyscie oswiadczam ze dam Wam znac o nastepnych skurczach jak juz urodze, bo jak na razie to ja Wam rodze tu od miesiaca;-)
A my tu już z nadzieją, że olej to jest to:-D:-D..a tu taki zong:eek::-)
 
Klaudzia jestem na każde Twoje wezwanie:-):-) No więc jako Wasz królik stwierdzam , ze olej nie podziałał - skurcze owszem całkiem niezłe były , ale przeszły. Więc dajcie sobie spokój.A ja uroczyscie oswiadczam ze dam Wam znac o nastepnych skurczach jak juz urodze, bo jak na razie to ja Wam rodze tu od miesiaca;-)
haha,.. no nieźle...
ciekawe czemu to dziąła ylko n chwilę...
ale pewnie itak kupię....:cool2: jak to się dawkuje?
 
A ja dzisiaj wysprzątałam kuchnię. Po południu miałam kilka skurczy i znów cisza, tylko kręgosłup strasznie mnie boli. Tyle mi z tego wyszło :zawstydzona/y:


Ja też idę w czwartek do szpitala. Może urodzimy w tym samym dniu :-) bo jak na razie nie zanosi sie na to bym wcześniej urodziła.

Natalunia chyba dzisiaj się nie odzywała - może też na porodówce.
Martolinka, ale odważna z Ciebie babka. Oby poskutkował ten olej. :-)
Butterfly a idziesz w czwratek na ktg? kontrolę? czy na pobyt? :)))

rzeczywiście Natalunia milczała dziś :szok:

Iza no mam nadzieję przyłączyć się do nich :)))) najpóźniej w czwartek!!!

Kurcze, szkoda, Martiolinka, że olej nie wyszedł :((( hmmm co do oleju do diesla nie mam zdania :-D

a mnie gardło zaczęło boleć :(((( rozchoruję się na sam poród :wściekła/y:
 
reklama
Iza wiem , wiem tylko nie wiem ile tego wypić?:-);-):-D mały murzyn mi wyjdzie;-)

mały murzyn wyjdzie? może i tak, ale za to jak szybko :-D:-D
też nei wiem jak dawkować... spytaj męża :-D:-D możesz tylko zyskać - nawet jeśli nie określi dawkowania, zapewne podejmie jakieś fajne środki zaradcze, aby ratować Twoją kondycję psychiczną :-D wszystko jedno co się stanie - jesteś do przodu:tak:
 
Do góry