reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

anja ja ci nie pomogę bo nie wiem, ale dużo trgo leci ?? jeśli wystarczy ci wkładka to moźe to tylko upławy. A jak leżysz to też leci??
 
reklama
uplawy to raczej nie sa:sorry:nawet za duzo ja na upklawy by bylo..ale za malo abym myslala ze to te wody plodowe:confused2:z moim mateuszem tez tak mialam ale przy tym juz czulam bole porodowe..a u mnie nic...zadnych boli przepowiadajacych ..tylko ta woda ..jest przezroczystaw polowie lepkawa..nawet niewiem jak mam to nazwac:confused2:moze to juz cos przepowiadajacego:sorry:no nic...jutro mam wizyte u poloznej w razie czego....
 
dzien doberek :happy:

widze, ze wczoraj troche tu zabalowalyscie i teraz wszystki spia, albo swietuja
(mam nadzieje, ze na porodowce) :-D:-D:-D

a my dalej w remoncie, wczoraj kupilismy: okno, drzwi, panele, kasetony itp. wiem wiem....... szkoda gadac co?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja sobie przytulankami wczoraj pomagalam:-Dale w dalszym ciagu nic..tylko mnie brzuch z tego rozbolal:szok:a na dodatek cala noc leci ze mnie plyn(z mojej malej)nie w wielkich ilosciach ale leci..wy tez tak macie??czy to sa te wody plodowe???:confused2:
To cos tam jednak przytulanki pomogły :sorry:, ja dlatego mam stracha zaczynać, a moj malzonek jakis taki wyrozumialy sie zrobil w tych sprawach normalnie dogadujemy sie w tej kwesti bez słów, bo ja bym chciała doczekać do 23 listopada i dlatego boję się nie wywolać wcześniej porodu, aaaaaaaaaaa :-( będe wyc do ksiezyca
 
No ja dopiero wstałam...mój T znów mnie zdenerwował w nocy, bo siedział znów na necie pół nocki:wściekła/y:
A teraz śpi!
Dziś nie mam co robić...śniadanko jem;-)
 
u mnie za oknem pada śnieg, nie ma co robić, a najgorsze to że nawet z domu się nie chce wychodzić. Nie ma nawet gdzie wyjść bo wszystko pozamykane, a w telewizji tylko o niepodległości wszystkie programy :(( nudy
Ja myślałam że jak dzisiaj większość ma wolne to że będzie tu nas dużo więcej :)) ale chyba wszystkie poszły rodzić :))
 
u mnie za oknem pada śnieg, nie ma co robić, a najgorsze to że nawet z domu się nie chce wychodzić. Nie ma nawet gdzie wyjść bo wszystko pozamykane, a w telewizji tylko o niepodległości wszystkie programy :(( nudy
Ja myślałam że jak dzisiaj większość ma wolne to że będzie tu nas dużo więcej :)) ale chyba wszystkie poszły rodzić :))

SNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG!*******
Kocham śnieg! Mam nadzieję, że jak będę rodzić, to będzie trochę śniegu:-)Żeby Alus mógł zobaczyć na początku śnieg piekny zimą, a nie błoto...
Ehh ta TV...może do kina się wybierz? Dziś premiera 2012;-)
 
u mnie za oknem pada śnieg, nie ma co robić, a najgorsze to że nawet z domu się nie chce wychodzić. Nie ma nawet gdzie wyjść bo wszystko pozamykane, a w telewizji tylko o niepodległości wszystkie programy :(( nudy
Ja myślałam że jak dzisiaj większość ma wolne to że będzie tu nas dużo więcej :)) ale chyba wszystkie poszły rodzić :))
wspolczuje tv, bo pamietam, jak to zwykle w polsce w jakies wojskowe rocznice....:confused2: jakies defilady, przemowy i stare filmy wojenne...


a sniegu zazdroszcze, chociaz niewiem, czy chcialabym juz teraz, ale na swieta na pewno, a tu bedzie dupa :-D

przerazona wasza wczorajsza aktywnoscia, i iloscia stron do nadrobienia weszlam dzis w miare wczesnie na bb, a tu dzisiaj pusto :-)
 
reklama
SNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG!*******
Kocham śnieg! Mam nadzieję, że jak będę rodzić, to będzie trochę śniegu:-)Żeby Alus mógł zobaczyć na początku śnieg piekny zimą, a nie błoto...
Ehh ta TV...może do kina się wybierz? Dziś premiera 2012;-)
u mnie w mieście to premiera będzie pewnie za miesiąc :)) a wtedy już nie pójdę :((
 
Do góry