reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

anja ja też tak mam... w pewnym momencie czuję ciepełko a tu na wkładce woda:eek: ale bardzo malutko i na pewno nie upławy... lekarz twierdzi , że nie ma się czym martwić bo ilość wód w normie a jak bedzie tego wiecej to do szpitala
 
reklama
a u mnie dzis troszke lepiej w nocy bylo. aczkolwiek maly zamiast w lozeczku spal znow ze man w lozku. ale udalo sie nawet na chwilke zgasic swiatlo :)
troszke bedzie trwala ta nauka rozrozniania dnia i nocy. ale trzeba konsekwencji.
teraz Krystianek buja sie w elektronicznej kolysce, nie spi, podptaruje co sie dzieje. jak tylo zjem sniadanko wezme go na raczki i troszke sie z nim pobawie w przytulanki :)
ja też już chce poprzytulać bobaska :)))
 
Witam dziewczyny:-) Melduje się, że jestem, a wczorajsze dolegliwości kompletnie mi przeszły :-) Wybieram się dziś z mężusiem do moich rodziców na ranczo :tak: Rozpalimi sobie ogień w kominku i będzie milutko ;-) Wogóle zapomniałam, że dziś sklepy pozamykane :no: i nie zrobiłam zakupów. No cóż...
A co tam u Was??
 
Hej dziewczynki :-)
Witam po sniadanku :-)
A my z calej sily wybieralismy sie do auchan na zakupy i tak mnie cos tknelo zeby sprawdzic czy jest czynne. I nie jest :wściekła/y: rozumiem, ze pracownicy tez musza miec wolne, ale kurcze co tu robic jak pogoda do d**y?? No chyba, ze rodzic, ale ja tam juz w to nie wierze...:eek:
Dobrze, że my mamy co dzisiaj robić bo w takie święto idzie się zanudzić, a jeśli chodzi o porody to dajcie się też ponudzic poloznym :laugh2::laugh2::laugh2:
Więc na dzis zakaz myślenia o porodzie:tak::-Daczkolwiek to jest trudne, gdy dostaje się smsy od rana typu KIEDY URODZISZ?
ja na pytanie kiedy urodzisz to odpowiadam: zobacz jaka jest ładna pogoda dzisiaj :cool2::cool2::cool2:, nic tylko odpoczywać i nikt nie ma odwagi dalej pytać :tak:
 
Witam dziewczyny:-) Melduje się, że jestem, a wczorajsze dolegliwości kompletnie mi przeszły :-) Wybieram się dziś z mężusiem do moich rodziców na ranczo :tak: Rozpalimi sobie ogień w kominku i będzie milutko ;-) Wogóle zapomniałam, że dziś sklepy pozamykane :no: i nie zrobiłam zakupów. No cóż...
A co tam u Was??
kurcze, a myślałam, że już tulisz swoje maleństwo :))))
 
reklama
Ja nawet nie próbuję nadrabiać wszystkiego, tym bardziej że mój net jest kapryśmy jak baba w ciąży:-)
Dziewczyny, co to za brak nastawienia patriotycznego?? Jak tak można?? Co do nazwania dziś urodzonych dziewczynek, to jednak sugeruję Józefę niż Kasztankę, chociaż może to byłaby gwarancja godnych pozazdroszczenia pęcin??
Oświećcie mnie proszę co się dzieje z Kasiulą??Widzę, że nie widzę aby urodziła.. A jak zacznę przekopywać zaległości to utknę do jutra..
 
Do góry