reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Dziewczynki przekazuje smka od Katrenki:


"Hej. Jestem w szpitalu na KTG monitoruja mala bo ma wysoki puls i chca sie upewnic ze wszystko ok. Skurcze wracaja, mam okolo 3cm rozwarcia i szyjka prawie otworzona wiec pierwsza faza porodu. Jak puls sie uspokoi to wracam do domu i czekam jak nie to wezwa lekarza na konsultacje. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrowionka- Karolina"
 
Katrenki:
"Hej. Jestem w szpitalu na KTG monitoruja mala bo ma wysoki puls i chca sie upewnic ze wszystko ok. Skurcze wracaja, mam okolo 3cm rozwarcia i szyjka prawie otworzona wiec pierwsza faza porodu. Jak puls sie uspokoi to wracam do domu i czekam jak nie to wezwa lekarza na konsultacje. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrowionka- Karolina"

Pewnie, że trzymamy kcuki a jak inaczej, dobrze ze pojechalas do szpitala, bo moze przez te ciagle skurcze mala taka wymeczona
 
witamy z pokladu dom!!! Ja to chyba jestem okropna, namarudzilam wam z rana, a Olcia na patologii i to w takim dobrym nastroju
A mi polozna kazala nabyc walizke na kolkach, bo one potem musza ciagnac te nasze ciezkie torby, wiec co szpital to obyczaj :eek:

a ty jak dlugo jeszcze planujesz na uczelnie uczczac i to pewnie jeszcze za kolkiem co????

nooo to dobra wiadomosc, a moze i ten tydzien kto wie.....

Na wspólnej, a teraz M jak miłość, wczoraj jak ukradl ten tym noworodka ze szpitala to az sie poplakalam, a moj maz nie wiedzial co sie dzieje, ale to pewnie byly hormony, bo tak normalnie nie biore sobie tak seriali do serca :eek:

Tez sie poplakalam, i dzis na powtorce tez :eek:

Dziewczynki przekazuje smka od Katrenki:


"Hej. Jestem w szpitalu na KTG monitoruja mala bo ma wysoki puls i chca sie upewnic ze wszystko ok. Skurcze wracaja, mam okolo 3cm rozwarcia i szyjka prawie otworzona wiec pierwsza faza porodu. Jak puls sie uspokoi to wracam do domu i czekam jak nie to wezwa lekarza na konsultacje. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrowionka- Karolina"

Trzymam kciuki, ale jednak wolalabym gdyby mnie zatrzymali w szpitalu :sorry:

To lece na 39 i pol :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wrocilismy ze sklepu, a wlasciwie trzech bo bylo poszukiwanie chleba, jutro przeciez wszystko pozamykane :sorry: No i jak dzis nie urodze z tego wysilku to juz nie wiem :-D a takie spacery to juz nie dla mnie niestety...nawet nie moglam sie sama rozebrac...no i niestety dzis sie okazalo, ze ciazowki jedyne w ktore do soboty wchodzilam sa za male :szok: brzusio sie juz w nie ledwo ledwo wciska :szok:
no to nic tylko czas rodzić :))) przecież teraz nie będziesz kupować spodni nowych :)))
 
To ja mam na dziś przepisane przez lekarza: kino, wino, sex.
W końcu trzeba będzie do recepty się dostosować:):)
Dziunka, masz teraz powód żeby rodzić:shocked2: A ja dziś znalazłam w szafie kurtkę o takim kroju, że pasuje na mnie idealnie.. Wyglądam w niej jakbym nie była w ciąży:szok:
Czy to znaczy, że teraz będę nosić ten brzuszek i nosić???
 
To ja mam na dziś przepisane przez lekarza: kino, wino, sex.
W końcu trzeba będzie do recepty się dostosować:):)
Dziunka, masz teraz powód żeby rodzić:shocked2: A ja dziś znalazłam w szafie kurtkę o takim kroju, że pasuje na mnie idealnie.. Wyglądam w niej jakbym nie była w ciąży:szok:
Czy to znaczy, że teraz będę nosić ten brzuszek i nosić???
Co to za krój, że w 42 tygodniu nie widać, że w ciąży jesteś????
Ale sie uśmiałam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry