reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

wspolczuje tv, bo pamietam, jak to zwykle w polsce w jakies wojskowe rocznice....:confused2: jakies defilady, przemowy i stare filmy wojenne...


a sniegu zazdroszcze, chociaz niewiem, czy chcialabym juz teraz, ale na swieta na pewno, a tu bedzie dupa :-D

przerazona wasza wczorajsza aktywnoscia, i iloscia stron do nadrobienia weszlam dzis w miare wczesnie na bb, a tu dzisiaj pusto :-)
przynajmniej masz czas na nadrobienie> :)):tak::tak::tak:
 
reklama
jakies chorobsko mnie lapie, mam nadzieje, ze to zwykle przeziebienie a nie jak ostatnio- zapalenie oskrzeli. nie mam ochoty na wizyte u lekarza i antybiotyki:sorry::confused2:
 
Hej dziewczynki :-)
Witam po sniadanku :-)
A my z calej sily wybieralismy sie do auchan na zakupy i tak mnie cos tknelo zeby sprawdzic czy jest czynne. I nie jest :wściekła/y: rozumiem, ze pracownicy tez musza miec wolne, ale kurcze co tu robic jak pogoda do d**y?? No chyba, ze rodzic, ale ja tam juz w to nie wierze...:eek:
 
u mnie za oknem pada śnieg, nie ma co robić, a najgorsze to że nawet z domu się nie chce wychodzić. Nie ma nawet gdzie wyjść bo wszystko pozamykane, a w telewizji tylko o niepodległości wszystkie programy :(( nudy
Ja myślałam że jak dzisiaj większość ma wolne to że będzie tu nas dużo więcej :)) ale chyba wszystkie poszły rodzić :))

SNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG!*******
Kocham śnieg! Mam nadzieję, że jak będę rodzić, to będzie trochę śniegu:-)Żeby Alus mógł zobaczyć na początku śnieg piekny zimą, a nie błoto...
Ehh ta TV...może do kina się wybierz? Dziś premiera 2012;-)
 
uplawy to raczej nie sa:sorry:nawet za duzo ja na upklawy by bylo..ale za malo abym myslala ze to te wody plodowe:confused2:z moim mateuszem tez tak mialam ale przy tym juz czulam bole porodowe..a u mnie nic...zadnych boli przepowiadajacych ..tylko ta woda ..jest przezroczystaw polowie lepkawa..nawet niewiem jak mam to nazwac:confused2:moze to juz cos przepowiadajacego:sorry:no nic...jutro mam wizyte u poloznej w razie czego....
anja moga ci sie saczyc wody poprostu. pecherz plodowy jeszcze nie pekl, ale po wolutku wysiekac ci moga. ja tak mialam na kilka dni przed porodem. a sam pecherz pekl mi w czasie silnych skurczow podczas porodu dopiero.
 
Hej dziewczynki :-)
Witam po sniadanku :-)
A my z calej sily wybieralismy sie do auchan na zakupy i tak mnie cos tknelo zeby sprawdzic czy jest czynne. I nie jest :wściekła/y: rozumiem, ze pracownicy tez musza miec wolne, ale kurcze co tu robic jak pogoda do d**y?? No chyba, ze rodzic, ale ja tam juz w to nie wierze...:eek:

Dziunka my to musimy się spotkać:tak: ja też myślałam dziś o Auchan w Rumii, tam są super ciuszki nieraz , ale M mnie ośwoecił , że dziś to pocałuje klamkę;-) Wysłałam go teraz na poszukiwanie rogala marcińskiego:-p
U mnie zero oznak porodu i wiecie co myślę, że juz wiem dlaczego:-D mówi się , że jak ktoś usilnie myśli o zajściu w ciąże i seks temu tylko też podporządkowuje to robi się blokada w mózgu i trudno jest zajśc... dopiero jak człowiek nie myśli i się nie spodziewa to wtedy zachodzi... Postanowiłam tę teorię przełozyć na poród i starać się o nim nie mysleć... jak będzie to będzie a dziś zero myślenia o porodzie i jego terminie:happy:
 
a u mnie dzis troszke lepiej w nocy bylo. aczkolwiek maly zamiast w lozeczku spal znow ze man w lozku. ale udalo sie nawet na chwilke zgasic swiatlo :)
troszke bedzie trwala ta nauka rozrozniania dnia i nocy. ale trzeba konsekwencji.
teraz Krystianek buja sie w elektronicznej kolysce, nie spi, podptaruje co sie dzieje. jak tylo zjem sniadanko wezme go na raczki i troszke sie z nim pobawie w przytulanki :)
 
Dziunka my to musimy się spotkać:tak: ja też myślałam dziś o Auchan w Rumii, tam są super ciuszki nieraz , ale M mnie ośwoecił , że dziś to pocałuje klamkę;-) Wysłałam go teraz na poszukiwanie rogala marcińskiego:-p
U mnie zero oznak porodu i wiecie co myślę, że juz wiem dlaczego:-D mówi się , że jak ktoś usilnie myśli o zajściu w ciąże i seks temu tylko też podporządkowuje to robi się blokada w mózgu i trudno jest zajśc... dopiero jak człowiek nie myśli i się nie spodziewa to wtedy zachodzi... Postanowiłam tę teorię przełozyć na poród i starać się o nim nie mysleć... jak będzie to będzie a dziś zero myślenia o porodzie i jego terminie:happy:

To samo moj A mowil przy sniadaniu :-D ze jak przestaniemy w koncu myslec o tym porodzie, to sie zacznie najmniej spodziewanym momencie :tak:
 
reklama
a u mnie dzis troszke lepiej w nocy bylo. aczkolwiek maly zamiast w lozeczku spal znow ze man w lozku. ale udalo sie nawet na chwilke zgasic swiatlo :)
troszke bedzie trwala ta nauka rozrozniania dnia i nocy. ale trzeba konsekwencji.
teraz Krystianek buja sie w elektronicznej kolysce, nie spi, podptaruje co sie dzieje. jak tylo zjem sniadanko wezme go na raczki i troszke sie z nim pobawie w przytulanki :)

ale masz fajnie :-) ja tez tak chce....
 
Do góry