reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dzisiaj na KTG wyszły skurcze, nareszcie:)No i rozwarcie na 2 cm:)
Jest szansa że kiedyś urodzę, ale na pewno nie w tym tygodniu
 
reklama
A mojemu smykowi się nie śpieszy:-p Ma za dobrze...
Byłam dziś wymienić czapeczkę i musiałam dokupić butki, bo ta co teraz wzięłam była tańsza.
Badania ok - cisnienie książkowe (co bardzo dziwne, bo przed ciążą to mi skakało wiecznie)
juz do apteki nie zdążyłam po podkłady, ale kupię w czwartek i będę spakowana w końcu!
 
a ja dzisiaj wyszorowałam całą łazienkę i ubikację oraz podłogę w kuchni. Wszystko na kolanach, ale póki co nic to nie pomogło więc ja już daje sobie spokój i od dzisiaj wpoczywam :)) może wtedy się coś ruszy :)) póki co od prau dni dzidzia strasznie szaleje :))
 
Witajcie mamusie:)
U nas okej, ja tylko na chwilke, przesylam wam kolysanke dla waszych maluszkow. Jak link nie zadziala to wpiszcie w youtube Seweryn Krajewski - Kolysanka dla okruszka.
Milego sluchania, buziaki dla was wszystkich.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE"]YouTube- Seweryn Krajewski - Kołysanka Dla Okruszka[/ame]
 
I jeszcze dwie inne:)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=jkvuaCkiJAU&feature=related"]YouTube- Kołysanki - utulanki[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=F01DkVH1AR8&feature=related"]YouTube- Śpij Kochanie[/ame]
 
Dzisiaj na KTG wyszły skurcze, nareszcie:)No i rozwarcie na 2 cm:)
Jest szansa że kiedyś urodzę, ale na pewno nie w tym tygodniu

To jak Ty z rozwarciem nie urodzisz w tym tygodniu, to wynika na to ze ja nie urodze w tym roku :-D

Kupilam wlasnie "Dziecko" i bardzo polecam. Wlasciwie to kupilam to tylko ze wzgledu na Julke, bo byly bajki dolaczone, ale sa tam super artykuly jak to jest po porodzie z maluszkiem, jak kapac itd i nawet dla mnie, nie pierworodki, sa ciekawe informacje. A w styczniowym numerze, ktory ukaze sie chyba 4 grudnia bedzie wszystko o chustach :tak:
 
Wrocilismy ze sklepu, a wlasciwie trzech bo bylo poszukiwanie chleba, jutro przeciez wszystko pozamykane :sorry: No i jak dzis nie urodze z tego wysilku to juz nie wiem :-D a takie spacery to juz nie dla mnie niestety...nawet nie moglam sie sama rozebrac...no i niestety dzis sie okazalo, ze ciazowki jedyne w ktore do soboty wchodzilam sa za male :szok: brzusio sie juz w nie ledwo ledwo wciska :szok:
 
Ale ja nie moge w tym tygodniu urodzic bo mam torbe nie spakowaną, dowód nie odebrany:D

Zaraz m jak miłość wiec pewnie cisza bedzie dalej:)
 
reklama
Witam z pokładu patologii ciąży.
Już dostałam ochrzan za walizkę na kółkach, teraz czekam na zlośliwosci odnośnie laptopa....
witamy z pokladu dom!!! Ja to chyba jestem okropna, namarudzilam wam z rana, a Olcia na patologii i to w takim dobrym nastroju
A mi polozna kazala nabyc walizke na kolkach, bo one potem musza ciagnac te nasze ciezkie torby, wiec co szpital to obyczaj :eek:
Ja już się pogubiłam:-D Czlowiek ledwo co z zajęć wróci i już kolejne porody!:laugh2:
a ty jak dlugo jeszcze planujesz na uczelnie uczczac i to pewnie jeszcze za kolkiem co????
Dzisiaj na KTG wyszły skurcze, nareszcie:)No i rozwarcie na 2 cm:)
Jest szansa że kiedyś urodzę, ale na pewno nie w tym tygodniu
nooo to dobra wiadomosc, a moze i ten tydzien kto wie.....
Ale cisza!
Pewnie czesc z Was rodzi, a czesc oglada Barwy szczescia lub na wspolnej :-D:-D:-D
Na wspólnej, a teraz M jak miłość, wczoraj jak ukradl ten tym noworodka ze szpitala to az sie poplakalam, a moj maz nie wiedzial co sie dzieje, ale to pewnie byly hormony, bo tak normalnie nie biore sobie tak seriali do serca :eek:
 
Do góry