reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

no wlasnie dlatego tez chce zeby onmial prawko...zebym ja wszedzie nie musiala...a tutaj mozesz kupic provincional driving licence i wtedy przyklejasz na auto P i ktos moze cie uczyc kto ma min 4 lata prawko albo robisz kurs okolo Ł500 no oczywiscie zalezy ile egzaminow....

w ogole jak sobie siedze i kilkam to D czesto pyta co tam u Twoich kolezanek? A, ze u nas ostatnio taki ruch to ciagle mu mowie - kolejna sie rozpakowala.... a on zis do mnie no to co ty Kochanie tak sie ociagasz??? Myslalam, ze mu zdziele....:cool:
u nas jest taniej.. też jest możliwość żeby mieć tymczasowe prawko... nakleja się czerwoną L i może jeździć... że ja mam 6 lat prawko już to może ze mną jeździć bez problemu..
ale i tak czasem na te L przymykają okop.. bo wiadomo jak mamy jedno auto to ja teżą z tą L będę jeździć io nie będę miała nikogo obok:-D
no i kosztuje to 99e(testy pisemne) i można do 2 lat jeździć... no a późńiej się zdaje jazdę na mieście ale nie wiem ile ta dopłata wynosi.. chyba 50e

ojjj dziewczyny ciezko macie z tymi facetami bez prawa jazdy... ja bardzo duzo jezdze bo jazda mnie uspakaja ale na porodowke nie wsiadlabym z nikim innym do auta... wogole Kamcia podziwiam ze dajesz mu jezdzic bez prawka teraz w ciazy... ja bym chyba na leb dostala ze strachu... hehe wszedzie widze jakies niebezpieczenstwa...
po prostu mu ufam:tak:
 
reklama
Jeśli chodzi o prawko, to ja też pierwsza miałam :))) mój mąż później zrobił :))) jak kupiliśmy samochód DOPIERO!!! cwaniak, bo ja byłam jedynym kierowcą i na imprezach kto pił???? ON :)))

taaa... ja wprawdzie prawko zrobilam rok temu ale od kad mam to oczywiscie zawsze ja prowadzilam po imprezach... wsumie alkoholu nie mialam potrzeby pic ale na drinka nie raz chcialam sie skusic tylko moj szanowny maz zawsze zdazyl wypic cos przedemna no i zawsze konczylo sie tak samo...
ale teraz juuz nie ma picia!!!! hehe skonczylo sie :-D
 
najlepiej byloby zeby pojezdzil z kims na poczatku na provisonal licence... bo strasznie drogie te lekcje :wściekła/y::wściekła/y: a przynajmniej nabralby pewnosci siebie no i nie musialaby placic za podstawy...:tak::tak: i polecam najpierw zdac teorie a pozniej brac lekcje :tak::tak: wszystko o wiele szybciej wedy idzie.
a jak to jest z tym podastawowym? gbo az tak to ja sie nie orientje...????
 
to u was jakoś dziwnie z tym prawkiem....:sorry2:
ktoś ma jeździć i uczyć?? jak w pl jakiś nauczyciel jazdy??
u nas tylko się idzie na test jak się testzda to dostaje się L i można już śmigać....:-D
a później najdłużej do 2 lat można na L a w tym czasie trzeba zdać jazdę np można po miesiącu... i już
 
to u was jakoś dziwnie z tym prawkiem....:sorry2:
ktoś ma jeździć i uczyć?? jak w pl jakiś nauczyciel jazdy??
u nas tylko się idzie na test jak się testzda to dostaje się L i można już śmigać....:-D
a później najdłużej do 2 lat można na L a w tym czasie trzeba zdać jazdę np można po miesiącu... i już

u nas jest podobnie jak w IE. :tak:



Luuuzna SMACZNEGO!! :-D
 
reklama
Zaraz mój żołądek przestanie współpracować:-D
opijam się wodą...w brzuchu już miejsca nie ma, bo pępek mi wylazł cały...zazwyczaj jest normalny!
 
Do góry