reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
hej kochane:)

cio tam??? jak sie miewacie???

tesknie za WAMI!!!
jak miło przeczytać, że za nami tęsknisz, my za Tobą też,
i bardzo Cię podziwiam, że jeszcze myślisz o potrzebach swojego męża :) Matka i żona na medal :happy2:.


... Jak widać nie wszyscy lekarze potrafią dokładnie określić wagę dziecka.
Ja ostatnio miałam robione USG 3/4 D na superwypasionym sprzęcie i maleństwo miało wagę 2954,8 kg a 6 dni później na wizycie kontrolnej u swojego ginekologa miał wagę 3050 kg. Chyba mniej więcej waga jest prawdziwa!:tak:
Ja byłam na usg 4 tyg temu to mały ważył ok3kg, a teraz jak byłam w poniedziałek to przy okazji jak się dowiedziałam o tym pecherzu (ktory spedza mi sen z powiek) dowiedziałam się, że mały waży po 3 tyg mniej, jakies 2800 czy cos takiego. Ja tego wogole nie komentuje bo chyba bym zwarjowała.

agissa no trochę masz do nadrobienia, ale mała Zosia najważniejsza, a my tu tyylko marudzimy i trochę wam zazdrościmy tych kruszynek w ramionach

...A ja zaraz jade na zjecia, i kurcze za kazdym razem modle sie tylko zeby mi tam wody nie odeszly :szok: a mam do domu 0.5godz jazdy i sama prowadze :-D:eek:
Nooo ja też długo jeżdziłam samochodem za kierownicą, ale teraz jak mąż wrocił to odpuściłam i wszystkim do okoła ulzylo, ze juz nie prowadze, tam sporadycznie kawałek jak maz piwko wypije ;-), ale Ty na siebie uwazaj i jedz powoli i zatrzymuj sie przy nawet malutkim skurczu :happy2: obiecujesz???
 
u mnie jest tak samo.....co czasem nawet troche mnie meczy...ale w przyszle wakacje D robi prawko...zobaczymy jak to bedzie...pewnie mnie to psychicznie wykonczy na poczatku jak bedzie sie uczyl....:-D
ja mojego ucczę teraz....:tak: co by mnie na porodówę zawiózł:-D:-D:-D
ale powiem \Ci że chyba przez tą naukę urodzę w aucie:-p bo jak on prowadzi to trzymam się klamki od drzwi:sorry::-D:-D:-D
no ale już coraz lepiej mu idzie....:tak::tak::tak: musze pochwalić bo ja tylko wjechałam z dużego miasta
a on dalej zawiózł mnie do naszego miasteczka do domku 80km:tak:
trochę krzyczałam ale nie było źle... hehe i jak jchaliśmy 2 raz to też on jechał....ja tylko wracałam bo było ciemno i padało.więc się bał:sorry:
 
kurde... patrzcie jeszcze dzień się nie skończył a już 3 listopadówka urodziła ....:-D
jak miło że coraz więcej tych dzieciaczków przybywa na świat:tak:


kasik30 miała na 14 ale wg usg na 7.11...

a gosiaczekkk mniała termin na 2.11... i z om i z usg....
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mojego ucczę teraz....:tak: co by mnie na porodówę zawiózł:-D:-D:-D
ale powiem \Ci że chyba przez tą naukę urodzę w aucie:-p bo jak on prowadzi to trzymam się klamki od drzwi:sorry::-D:-D:-D
no ale już coraz lepiej mu idzie....:tak::tak::tak: musze pochwalić bo ja tylko wjechałam z dużego miasta
a on dalej zawiózł mnie do naszego miasteczka do domku 80km:tak:
trochę krzyczałam ale nie było źle... hehe i jak jchaliśmy 2 raz to też on jechał....ja tylko wracałam bo było ciemno i padało.więc się bał:sorry:
no ja stwierdzilam, ze moze niech idzie na kurs a potem ewentualnie mze jezdzic ze mna bo ja sie teraz nie pisze na nauki a potem z dzidzia to balabym sie go uczyc z dzickiem w samochodzie....na koniec lipca bierzemy slub wiec stwierdzilimy, ze za pieniazki ktore zbierzemy zrobimy mu prawko i za reszte jakies wieksze autko bo fista nie jest raczej samochodem rodzinnym.... nawet pasy ma za krotkie zeby przypiac fotelik...musze zainwestowac w przedluzke....:dry:
 
Do góry