reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

no to nie za wesoło z tą fiestą...
a ja Ci powiem ze irlandzkie prawko jest tanie....:tak: właśnie mój D będzie sobie robił tu..za 99e późńiej w pl ewentualnie wymieni je na polskie....i problem z głowy...
ja uznałam że nie będę za każdym razem dziecka tachała z sobą żeby np coą jechać kupić czy wogóle... jego wyślę a ja z dzieckiem zostanę sobie w domciu:-D
 
reklama
no to nie za wesoło z tą fiestą...
a ja Ci powiem ze irlandzkie prawko jest tanie....:tak: właśnie mój D będzie sobie robił tu..za 99e późńiej w pl ewentualnie wymieni je na polskie....i problem z głowy...
ja uznałam że nie będę za każdym razem dziecka tachała z sobą żeby np coą jechać kupić czy wogóle... jego wyślę a ja z dzieckiem zostanę sobie w domciu:-D
no wlasnie dlatego tez chce zeby onmial prawko...zebym ja wszedzie nie musiala...a tutaj mozesz kupic provincional driving licence i wtedy przyklejasz na auto P i ktos moze cie uczyc kto ma min 4 lata prawko albo robisz kurs okolo Ł500 no oczywiscie zalezy ile egzaminow....

w ogole jak sobie siedze i kilkam to D czesto pyta co tam u Twoich kolezanek? A, ze u nas ostatnio taki ruch to ciagle mu mowie - kolejna sie rozpakowala.... a on zis do mnie no to co ty Kochanie tak sie ociagasz??? Myslalam, ze mu zdziele....:cool:
 
Ostatnia edycja:
...ale jeszcze lepsze były te dziewczynki na koncu:-DSkad Oni tych ludzi biora:eek:

Z kosmosu:-D
Ja mam rozstępy np na jednym cycku...ale takie niewielkie; drugi nietknięty przez pręgi hehe...smaruję się perfecta mamą, bo oliwka mnie wkurzała na początku ciąży. Zobaczymy jak będzie. Moja mama np ma dość spore rozstępy po mnie...ehh
 
ojjj dziewczyny ciezko macie z tymi facetami bez prawa jazdy... ja bardzo duzo jezdze bo jazda mnie uspakaja ale na porodowke nie wsiadlabym z nikim innym do auta... wogole Kamcia podziwiam ze dajesz mu jezdzic bez prawka teraz w ciazy... ja bym chyba na leb dostala ze strachu... hehe wszedzie widze jakies niebezpieczenstwa...

Katrenki zdawac prawo jazdy w Anglii to naprawde pestka jak sie tylko przylozy wiec napewno uda sie mu za pierwszym razem :tak::tak:;-) jak mi sie udalo to i facetowi sie uda hehe
 
ojjj dziewczyny ciezko macie z tymi facetami bez prawa jazdy... ja bardzo duzo jezdze bo jazda mnie uspakaja ale na porodowke nie wsiadlabym z nikim innym do auta... wogole Kamcia podziwiam ze dajesz mu jezdzic bez prawka teraz w ciazy... ja bym chyba na leb dostala ze strachu... hehe wszedzie widze jakies niebezpieczenstwa...

Katrenki zdawac prawo jazdy w Anglii to naprawde pestka jak sie tylko przylozy wiec napewno uda sie mu za pierwszym razem :tak::tak:;-) jak mi sie udalo to i facetowi sie uda hehe
powiedzialam, ze ma 3 podejscia....potem bede musiala sie juz zdenerwowac:-D
 
powiedzialam, ze ma 3 podejscia....potem bede musiala sie juz zdenerwowac:-D

najlepiej byloby zeby pojezdzil z kims na poczatku na provisonal licence... bo strasznie drogie te lekcje :wściekła/y::wściekła/y: a przynajmniej nabralby pewnosci siebie no i nie musialaby placic za podstawy...:tak::tak: i polecam najpierw zdac teorie a pozniej brac lekcje :tak::tak: wszystko o wiele szybciej wedy idzie.
 
Dziękuję niunians za słowa otuchy... :sorry2:
Co do ciśnieniomierzy to wiem ze różnie to z nimi bywa... rodzice kupili jakiś w aptece (tata ma nadcisnienie) i po miesiacu niejasnych/sprzecznych odczytów okazało się że on jakiś kiepski byl...

dziubasek - a stosujesz coś na to? Coś lekarz ci powiedział na ten temat?
Ja stosuję Posterisan H, nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia. Dobry znak jesy taki, że mam tego hemoroida od dwóch tygodni a od tygodnia mnie nie boli, nie powiększa się. Lekarz powiedział, że wchłonie się dopiero po porodzie, wcześniej nie ma szans. Także czekam do porodu! Zobaczymy....
Rozstępów póki co nie mam :)))) ale cichooooo!!!!
 
ja w sumie też jeszcze prowadzę:tak: bo jestem jedyną posiadaczką prawka w tym domu:sorry2:
a na zakupy niestety trzeba jeździć....

U mnie niestety tez tak jest. Ale od kilku dni nie wsiadam za kierownice, bo balam sie ze mnie zlapie w drodze, albo jeszcze jakis wypadek bedzie, i dziadek mnie wozil, ale od dzis wracam za kolko, bo skoro nie mam w tym tygodniu rodzic to co mi szkodzi :confused: No i Julka juz zdrowa, wiec od pon do przedszkola z powrotem, a ktos ja wozic musi.
 
reklama
Jeśli chodzi o prawko, to ja też pierwsza miałam :))) mój mąż później zrobił :))) jak kupiliśmy samochód DOPIERO!!! cwaniak, bo ja byłam jedynym kierowcą i na imprezach kto pił???? ON :)))
 
Do góry