reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

...jakies wieksze autko bo fista nie jest raczej samochodem rodzinnym.... nawet pasy ma za krotkie zeby przypiac fotelik...musze zainwestowac w przedluzke....:dry:
mi sie wydaje ze cos z pasami nie tak bo przeciez one musza byc dlugie jak grubasek jakis usiadzie no nie wiem

U mnie niestety tez tak jest. Ale od kilku dni nie wsiadam za kierownice, ...
a ja nie wsiadam chyba od 1.5 miesiaca bo mi brzuch przeszkadza i bole jakie mialam balam sie ze mnei złapie i poleci noga na hamulec czy gaz np hehehe
a pozatym mamy kombi a ja dosc niska i musze podsunac fotel do przodu a z big brzuchem nie dam rady manewrowac swobodnie :)

dzięki:-) Najpierw czekolada gorąca, potem jeżyki, pomarańcz, a przed chwilą dwie kanapki:-D
Jeny czego ten młody człowiek się domaga?:-D
a ja mialam przed chwila uczte tez bita smietana do tego brzoskwinie ananas banany i jabłka mmmmmmmmmmmm :) ale nie dobrze mi za duzo zjadlam :)

Wlasnie ogladam Uwage i jestem przerazona. Kobiete przez 20 lat maz katowal :no: straszne :szok: nie tylko to ze ja bil, ale to ze ona byla tak od niego uzalezniona, ze uczyla sie jak nie wchodzic mu w droge. I to 20 lat :szok: za jaja bym powiesila :wściekła/y: albo nie, po prostu bym mu fujare uciela :wściekła/y:

tez to widzialam szok normalnie :szok::szok:
 
reklama
no i sie nie doczekalam do jutra na wizyte ;-) poszlam dzisiaj bo mnie coraz mocniejsze bole lapia no i doktorka oznajmila ze na moja dzidzie juz czas :-) odstawiam moje leki na powstrzymanie skorczy i czekam na dzidzie :blink: jak narazie boli mnie mocniej niz zwkle bolalo i brzuszek sie bardziej napina. ach stresuje sie. :dry:
 
no i sie nie doczekalam do jutra na wizyte ;-) poszlam dzisiaj bo mnie coraz mocniejsze bole lapia no i doktorka oznajmila ze na moja dzidzie juz czas :-) odstawiam moje leki na powstrzymanie skorczy i czekam na dzidzie :blink: jak narazie boli mnie mocniej niz zwkle bolalo i brzuszek sie bardziej napina. ach stresuje sie. :dry:

Ojej:-) Czekamy na dzidzie:tak: A nie mowiłam, że któraś urodzi:-D
 
no dziwne bo przeciez foteliki standardowe do wszytskich samochodów powinny pasowac hehe
no tez tak myslalam, dobrze, ze przyszlo mi do glowy sprawdzic wczesniej....
:-D:-D:-D:-D
niedlugo i na Ciebie przyjdzie kolej:-) Ja (tz Aluś) poczeka do grudnia...
ja to mam wrazenie, ze wy sie wszystkie rozpakujecie a ja dalej bede sie turlac w dwupaku....:-D
 
no i sie nie doczekalam do jutra na wizyte ;-) poszlam dzisiaj bo mnie coraz mocniejsze bole lapia no i doktorka oznajmila ze na moja dzidzie juz czas :-) odstawiam moje leki na powstrzymanie skorczy i czekam na dzidzie :blink: jak narazie boli mnie mocniej niz zwkle bolalo i brzuszek sie bardziej napina. ach stresuje sie. :dry:
O rety, już teraz w 36 tygodniu????
To w domu czekasz na ację porodową?
Trzymam kciuki i napisz do nas zebysmy sie nie martwily za długo
I sie nie denerwuj musi być dobrze :happy2:
Ja nie :happy2::happy2::happy2:, nawet mi się nie chce
Dzisiaj byliśmy kupić tapety i farbę do sufitu, nie wiem jak ja przezyje ten remont na ostatniej prostej :eek::eek::eek:
Teraz mój szanowny mąż zasmrodził mi pokoj klejem, bo przykleja na dykte puzzle, ktore ukladalam przez ciaze :happy2:
 
reklama
Olcia ale masz fajnie, wiesz kiedy urodzisz:tak::-)
Milencia Ty też, bo pewnie z dnia na dzień urodzisz jak nie dziś w nocy:cool2:
Kasiiula już nie próbujesz przyspieszyć? Ja od wczoraj kombinuję, sprzątam, piorę ręcznie, spaceruję, masuję sutki i nic:wściekła/y:
 
Do góry