reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ojej, mam taką ochotę poczytać co się wydarzyło na bb od niedzieli, ale jestem wykończona :-( Miałam plan urodzić w grudniu a urodziłam wcześniaczka. No ale grunt, że Zośka czuje się dobrze :-)
Może do weekendu dupsko przestanie boleć i będę mogła na dłużej usiąść przy kompie... :sorry2:
 
reklama
A mi glowa zaraz peknie... wogole slabo mi... a musze na zakupy jechac i obiad zrobic... masakra... poloze sie na chwilke to moze przejdzie... no ale tak to jest jak sie zas cala noc zarywa heh... po czasie zaczyna sil brakowac. :dry:
ja ostatnio mialam straszny bol glowy, nawet paracetamol nie pomog, amol troszke...polozenie sie to czasem najlepszy sposob....:tak: moze sproboj sie troszke zdzemnac....
 
Ojej, mam taką ochotę poczytać co się wydarzyło na bb od niedzieli, ale jestem wykończona :-( Miałam plan urodzić w grudniu a urodziłam wcześniaczka. No ale grunt, że Zośka czuje się dobrze :-)
Może do weekendu dupsko przestanie boleć i będę mogła na dłużej usiąść przy kompie... :sorry2:

kochana zmien suwak !! :p
 
MONIA-AREK szok! Co za punktualnosc :-) To nie zdarza sie czesto!!!
A ja zaraz jade na zjecia, i kurcze za kazdym razem modle sie tylko zeby mi tam wody nie odeszly :szok: a mam do domu 0.5godz jazdy i sama prowadze :-D:eek:
 
Klaudzia to dobrze ze nie masz nic powaznego z ta watroba, ale dziwne to twoje swedzenie, jestes poprostu uczulona na ciaze! :o)

Dudziakowa fajnie ze do nas masz czas zagladac. Dobrze sie chowie Kordianek?

No jak mam czas to zagladam....ale dziewczyny szybko sie rozpakowuja.....:szok:

A u nas wlasnie maly spi juz 40 minut oby tak dalej a ja siedze i odpoczywam...

Monia_arek -wielkie GRATKI
 
mam te cholerne bóle co jakieś 20 min... najgorsze , że rozchodzą się na krzyż.. tak jakby mnie otaczają... mam nadzieję , ze przejdzie:happy2:
 
reklama
Do góry