reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Coś Kasiuli nie widać..... wiecie co z nią? Pojechała wczoraj na IP?

jestem jestem :) nie pojechalam hehe sama nei wiem co mam robic no ... :-p dzis przejadę sie do pracy i o macierzyński spytam dokladnie ;] czy podanie itp ... a dzis juz sprzątnęłam szybkim tempem i co.. i nic dobrze sie czuje hehe plecy tylko kłuja troszke eh no i co ja dalej mam robic :p na kolana i szorować podłoge eh
 
reklama
Przy takim skurczu, gdzie miałam wrażenie jakby Zuzia mi z całej siły swój szanowny tyłeczek wypierała i robi mi się przy tym gorąco - na KTG taki skurcz miał 100% :eek: Tych po 50% i 60% w ogóle nie czuję jakoś specjalnie oprócz napiętego brzucholka...
Po twoim opisie Natalunia wynika, że moje skurcze to najmniej na 90% są :))))
Cholercia, ja myślałam, że w trakcie skurczy nie czuje się dziecka....
Nic czekamy, co ma być to będzie :))))
 
Hej, a ma ktoś info jakieś od Agissy??? Może ktoś do niej esa napisać???
Zaklenta a ty wróciłaś już do tej Wawy??? czy z dala od szpitala jesteś?
Ja już bym nie zdecydowała się na 6 godzinną podróż. Po 2 godzinach w samochodzie już kiepsko się czuję!!!!
 
Hej, a ma ktoś info jakieś od Agissy??? Może ktoś do niej esa napisać???
Zaklenta a ty wróciłaś już do tej Wawy??? czy z dala od szpitala jesteś?
Ja już bym nie zdecydowała się na 6 godzinną podróż. Po 2 godzinach w samochodzie już kiepsko się czuję!!!!

ja 30 minut i mi nei dobrze heheh stracha mam i wszedzie widze wypadek a fotel mam tak rozlozony zeby mnie nei cisnely spodnie hehehe i smiesznie wygladam a wyjsc z samochodu masakra :)
 
jestem jestem :) nie pojechalam hehe sama nei wiem co mam robic no ... :-p dzis przejadę sie do pracy i o macierzyński spytam dokladnie ;] czy podanie itp ... a dzis juz sprzątnęłam szybkim tempem i co.. i nic dobrze sie czuje hehe plecy tylko kłuja troszke eh no i co ja dalej mam robic :p na kolana i szorować podłoge eh
hahah... fajnie. ale może chociaż podjedź na warszawską, nie zrobią KTG, tak na wszelki wypadek. Pewnie zrobią badania i odeślą do domu...
 
Dziewczyny a wy pisałyście w pewnym momencie o jakimś kłuciu w kroku czy któraś z was mi może to przybliżyć?? była bym wdzięczna bo ja mam takie od m-ca ale myślałam że to dzidzia mi naciska na coś :zawstydzona/y:
 
Ale super! Tylko 7,5 kg.

Witaj:-)


Mnie też dzisiaj Mała dała pospać. Przed snem miałam kilka skurczy myślałam że cos sie zacznie. dzisiaj rano dwa i znów cisza. A juz miałam nadzieję....

Ja dopiero idę na 18.20. Doczekac się już nie mogę. Daj znać po wizycie.

:-D:-D:-D:-D

Ja największy problem mam z butami...Ehhh może już niedługo...

Witaj:-)

Kurcze a ja od rana miałam skurcze i znów sie uspokoiło. Moja siostra już w pogotowiu, bo jedzie ze mną rodzić a tu nici pewnie będą. Coraz częściej mam myśłi, że przenoszę - a tak bardzo tego nie chcę.
Mam nadzieję, że gin mnie dzisiaj pocieszy i powie, że już jakieś rozwarcie 3 cm jest:-)

Miłego dnia
ja mam rozwarcie od tygodnia-tylko nie wiem na ile bo mi lekarz nie powiedział-i nic się nie dzieję:no:
 
Dziewczyny a wy pisałyście w pewnym momencie o jakimś kłuciu w kroku czy któraś z was mi może to przybliżyć?? była bym wdzięczna bo ja mam takie od m-ca ale myślałam że to dzidzia mi naciska na coś :zawstydzona/y:
Nie wiem co klucie takie oznacza, ja je mialam z miesiac wczesniej. Po prostu jakby ktos nagle mnie igla w wargi stromowe, pochwe klul. Bolesne, nieprzyjemne i zawsze z nienacka. Moze szyjka sie skracala czy cos...teraz bardzo zadko to czuje.
 
reklama
Kurcze a ja od rana miałam skurcze i znów sie uspokoiło. Moja siostra już w pogotowiu, bo jedzie ze mną rodzić a tu nici pewnie będą. Coraz częściej mam myśłi, że przenoszę - a tak bardzo tego nie chcę.
Mam nadzieję, że gin mnie dzisiaj pocieszy i powie, że już jakieś rozwarcie 3 cm jest:-)

Miłego dnia
ja mam rozwarcie na 3cm oj tyg i nic sie nie dzieje...:cool2::cool2::cool2: wiec pozostaje tylko cierpliwie czekac
no wlasnie nie wiem co mam robic boje sie ze mnie połoza i będą kazać czekać na patologii ;/
a moze zadzwonie do szpitala i spytam ... :dry:
a nie powiedzial Ci lekarz co robic jak termin Ci minie??bo mi najpozniej 7dni po terminie kazali sie zglosic na wywolywanie porodu...najlepiej zadzwon do swojego lekarza...l4 chyba tez juz nie masz??
 
Do góry