reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
hej ja tez jestem z listopada ale ja mam podane dwa terminy 13 listopad z miesiaczki ostatniej i 28 listopad z usg. ale nie wiem ktory jest blizszy porodu .
 
Hmmm, czytalam ale nie znalazlam. Dzis chyba jednak nie Martolinka a Helena:confused:...pogubilam sie troche...

hej ja tez jestem z listopada ale ja mam podane dwa terminy 13 listopad z miesiaczki ostatniej i 28 listopad z usg. ale nie wiem ktory jest blizszy porodu .
to zależy co ile miałaś okres. Jeśli długie cykle to bardziej prawdopodobny ten z usg a jeśli co 28 dni to bliżej 13 listopada :))
 
a moja jakas taka spokojna ostatnie dni...az sie martwie...rusza sie ale tak bardzo delikatnie i spokojnie...i w ogole jest w jakiejs dziwnej pozycji bo mam taka gule na samej gorze brzucha, ze czasem jak siedze to mi nie wygodnie bo mam wrazenie, ze zaraz mi sie w mostek wbije.....
 
hej ja tez jestem z listopada ale ja mam podane dwa terminy 13 listopad z miesiaczki ostatniej i 28 listopad z usg. ale nie wiem ktory jest blizszy porodu .
w Polsce biorą pod uwagę ten wyliczony z OM więc ten 13
w Polsce wiekszosc dróg jest strasznych... a 6 godzin w samochodzie swoje robi :-D a sila sugestii jak widac jest wielka nawet skurcze potrafi pokonac:-)

dziunka mi tez sie wydaje ze ten 13 jakos coraz mniej realny sie robi:cool2:

aga tylko wybierz na przejazdzke jakas droge z odpowiednia iloscia dziur i wertepów i sukces murowany:-)
tak też zrobię:):)
 
Ja czuje ruchy tylko z prawej i lewej strony, u gory i na dole nic :szok: A jak Maja ma czkawke to czuja ja po prawj stronie tak niedaleko pepka. W srode wizyta wiec zobacze jak jest ulozona, choc nie powiem ze obraze sie jak bedzie siedziec na dupce ;-)

Ogladalyscie na tvn o porodzie w bydgoszczy?? Wspolczuje tej kobiecie naprawde, teraz jestem jeszcze bardziej pewna ze moj N bedzie ze mna przy porodzie. Moj ginekolog pracuje tez w szpitalu wiec w srode sie go wypytam o znieczulenia.
 
Ja tez odczuwam takie trzepotanie motyla , ale mysle ze to poprostu ruchy dziecka- raczka albo noga a nie skurcz. A co do cisnienie pewnie podskoczylo ci od sprzatania, pozniej sie zdenerwowalas i dlatego taki efekt. Zmierz sobie dzis i zobacz jaki efekt bedzie teraz ;-)

Ilona i tez masz tak np przez caly brzuch?
 
a moja jakas taka spokojna ostatnie dni...az sie martwie...rusza sie ale tak bardzo delikatnie i spokojnie...i w ogole jest w jakiejs dziwnej pozycji bo mam taka gule na samej gorze brzucha, ze czasem jak siedze to mi nie wygodnie bo mam wrazenie, ze zaraz mi sie w mostek wbije.....
ja też mam taką gulę i jak siedzę prosto to mi nie wygodnie, muszę tak na pół leżąco. I jest to dupka dzidzi. U mnie też jest spokojnie ale to chyba ze względu na brak miejsca, bo czuje jak ma czkawkę czasami na dole a u góry jak się pręży lub po bokach jak kopnie nóżką albo rączką :))
 
reklama
Do góry