reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
U mnie chyba zaczęło cos się dziać... Raz a porządnie zabolał brzuch, przy czym od razu krzyż boli i zaczęło mi promieniować na nogę... do tego okropny ból brzucha jak na @ i jest cały czas! A rano wszystko było dobrze... zaraz idę do wanny (akurat mam to szczęście że jestem u mamy) i zobaczymy co dalej... Ależ mnie strach obleciał....

to sie trzymaj ;-)
 
Jeju ja po 0,5 godzinie jazdy autem umieram z bólu brzucha:szok:



Czemu Wy nie macie L4 ?
Mówiłam Wam żebyście nie dały się wkopać.
Lekarz ma dac L4 i już !!
Nieważne, że niewiadomo kiedy urodzicie.
Jak urodzicie to automatycznie od dnia porodu będzie zasiłek macierzyński.



Nie dostałaś tego L4 ???

no to faktycznie dziwnie..a lekarz pierwszego kontaktu nie moze Ci l4 wystwic??np do konca tyg??


musze isc do gina po zwolnienei a on prywtanie przyjmuje juz bo im limit sie skonczyl i tak mysle ze mi bez sensu jak w tym tyg planuje rodzic i mysle zeby isc na te macierzynski a u rodzinnego to ja bylam osttanio jak do liceum trzeba bylo kartke podpisac dla pielegniarki hehe
a no i dzwonilam na IP co robic bo ja po terminie wiec mowila ze rowno tydzien po sie zglosic czyli na niedziele ;] i podkresila zeby ogolic krocze czyli tak jakby tydzien po jakbym samo nie zaczelo sie dziac to beda wywolywac
 
Z tym L4 to mi wystawil do terminu porodu, czyli do 8.11, a potem jak do tego czasu nie urodze, to albo sie mam zglosic na pogotowie i tam mi wystawia albo przyjsc do niego albo przejsc na macierzynski.
 
mi bez pytania od razy wystawil l4 dluzsze niz moj termin, termin mam na 21 listopada a zwolnienie mam do 27 listopada, przeciez i tak porod przerywa automatycznie l4:cool:
 
Cześć
19.10 Urodziłam moją Lenkę. Piszę dopiero bo musiałyśmy leżeć 10 dni w szpitalu bo mała miała m.in. silną żółtaczkę. Miała 2600 i 51cm no i dałam radę SN+oksytocyna. Mała jest cudowna, tatuś oszalał i bardzo miło na to patrzeć :-). To która byłam na mecie ;-) ??? Buziaki
 
Cześć
19.10 Urodziłam moją Lenkę. Piszę dopiero bo musiałyśmy leżeć 10 dni w szpitalu bo mała miała m.in. silną żółtaczkę. Miała 2600 i 51cm no i dałam radę SN+oksytocyna. Mała jest cudowna, tatuś oszalał i bardzo miło na to patrzeć :-). To która byłam na mecie ;-) ??? Buziaki

kurcze, tyle dzieciaczkow sie juz urodzilo a my nic nie wiemy :szok:
Moje gratulacje!
 
reklama
Do góry