reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
tez tak sie czuje. znowu sie nie wyspalam. poszlam do lozka z potwornym bolem glowy okolo 23. po polnocy prawie mi sie kot udusil. uslyszalam, jak wbieg do pokoju i takie hyyyyyyyyyyyyy, hhhhyyyyyyyyyyy..... swiece swiatlo, a tu mordka cala we krwi lapki tez, obrozka miedzy zebami, pewnie chciala zdjac i sie zaklinowala. wzielam ja na rece, ona sie wyrywa, zawolam siostre i szybko jej zdjela. juz myslalam, ze sie biedactwo wykonczy... sama byla potem niezle przestraszona i taka potulna...
znowu polozylam sie,ale przez ten bol glowy nie moglam zasnac. o 3 wkoncu wstala i poszlam po paracetamol. zasnelam okolo 4, a o 5 slysze jakis pieprzony budzik!!! wydarlam sie na siostre,ale okazalo sie,ze jej kolega wczoraj zapomnial swoj telefon i to wlasnie jego budzik sie wlaczyl, wrrrrrrrr. wstalam o 9 i wlasnie caly czas jestem taka nie do zycia. na dodatek glowa znowu zaczela mnie bolec i troche mi niedobrze.

agencja od ktorej wynajmuje mieszkanie za wystawienie mi referencji zawolala £30, a juz tej drugiej co mnie sprawdza musialam zaplacic £184. ciagna kase z kazdej strony. na dodatek ponad rok temu zapisalam sie na studia e-commerce przez internet, ale w ciazy jakos mi sie odechcialo, niestety co miesiac musze placic £75, niby nieduzo,ale bedac na macierzynskim, kazda sume teraz dla mnie wazna i myslalam,ze moze jak zrezygnuje to nie bede musiala placic, a tu raczej dupa, bo oni finansowanie zlaatwili z banku, bank wyplacil im od razu cala kwote, a ja zostalam z tym pieprzonym kredytem :wściekła/y:
wszystko sie pie£%$oli :confused2:
oj wiem jak to jest....u nas tez tak w sumie na styk starcza...co D dostanie tygodniowke to zawsze jest jakis rachunek, zakupy itp i w zasadzie nic nie da sie zaoszczedzic....mysle, ze jak sie mala urodzi i bedzie mozna juz zlozyc o dodatki na mala to bedzie troche latwiej....ale jak sobie przypomne ostatni rok to i tak nie jest zle...jakos to bedzie.....:tak:
a to sprawdzanie w agencjach to jest poprostu zlodziejstwo dla mnie....:cool:
 
Cześć dziewczyny....czuję ze poród zbliża sie WIELKIMI KROKAMI :tak:
Dziś rano zauważyłam większą ilość b. gęstego śluzu- wiec chyba zaczął mi odchodzić czop śluzowy..on może iść na raty wiec jeszcze mogę mieć parę dni, prawda?
Poza tym jak byłam w pn u lekarza, on po zbadaniu stwierdził ze szyjka mi sie bardzo skróciła ( pewnie wtedy, co miałam te straszne bóle miesiączkowo -kujące przez 2 dni ) i ze czuję główke dziecka palcami :szok:
I ja czuję, ze brzuch mi sie obniżył....
Na końcu i on i położna nas pożegnali !!! Lekarz nie proponował kolejnej wizyty ( np za 10-14 dni) bo jak to powiedział- nie będę już wtedy w ciąży :-D
Dzis o 15:55 jest program na TVN Drzyzgi-rozmowy w toku i będzie o porodach i porodówkach, więc oglądajcie !!!

P.S. a z kim mam sie kontaktować i jak, jak zacznę rodzić? moze proszę wiadomosc np z kom na priv, aby choc SMSa wyslac :)
gosiu nie wiem czy dolaczylas juz do listopadoweczek (nasze zamkniete forum) ale tam jest watek z numerami kontaktowymi, daj cynka Kamci zeby ci zaproszenie wyslala jesli jestes zainteresowana:tak:
no i powodzenia trzymam kciuki;-):tak:
 
:confused2:wydaje sie byc wiecznoscia do mojego porodu :(:confused2:

..bo to tak jest, że ta końcówka tak się dłuży okropnie, ale przypomnijcie sobie jak czekałysmy na magiczne dwie kreseczki- to dopiero było czekanie:-)

tez tak sie czuje. znowu sie nie wyspalam. poszlam do lozka z potwornym bolem glowy okolo 23. po polnocy prawie mi sie kot udusil. uslyszalam, jak wbieg do pokoju i takie hyyyyyyyyyyyyy, hhhhyyyyyyyyyyy..... swiece swiatlo, a tu mordka cala we krwi lapki tez, obrozka miedzy zebami, pewnie chciala zdjac i sie zaklinowala. wzielam ja na rece, ona sie wyrywa, zawolam siostre i szybko jej zdjela. juz myslalam, ze sie biedactwo wykonczy... sama byla potem niezle przestraszona i taka potulna...
znowu polozylam sie,ale przez ten bol glowy nie moglam zasnac. o 3 wkoncu wstala i poszlam po paracetamol. zasnelam okolo 4, a o 5 slysze jakis pieprzony budzik!!! wydarlam sie na siostre,ale okazalo sie,ze jej kolega wczoraj zapomnial swoj telefon i to wlasnie jego budzik sie wlaczyl, wrrrrrrrr. wstalam o 9 i wlasnie caly czas jestem taka nie do zycia. na dodatek glowa znowu zaczela mnie bolec i troche mi niedobrze.

agencja od ktorej wynajmuje mieszkanie za wystawienie mi referencji zawolala £30, a juz tej drugiej co mnie sprawdza musialam zaplacic £184. ciagna kase z kazdej strony. na dodatek ponad rok temu zapisalam sie na studia e-commerce przez internet, ale w ciazy jakos mi sie odechcialo, niestety co miesiac musze placic £75, niby nieduzo,ale bedac na macierzynskim, kazda sume teraz dla mnie wazna i myslalam,ze moze jak zrezygnuje to nie bede musiala placic, a tu raczej dupa, bo oni finansowanie zlaatwili z banku, bank wyplacil im od razu cala kwote, a ja zostalam z tym pieprzonym kredytem :wściekła/y:
wszystko sie pie£%$oli :confused2:

My z m to samo mamy całt czas na kredycie, ja nie dorobie teraz to mój cały czas coś kombinuje, żeby poszło do przodu a tu mała ze szkoły cały czas.."mamusiu bo trzeba pieniązki na.. albo na... a dzidzia w dzrodze a małej urodziny...a na koncie debet. Ale dwie rączki mamy, głowe i zdrowie to jakoś bedzie...:-);-)
Głowa do góry!!!

Ito ci się udało :laugh2::laugh2::laugh2:

moja droga zalecam wstrzemięźliwość w walentynki :-p:-p:-p

ale dziewczyny wyobraźcie sobie zime w zakopanem przez 5-6 miesięcy, przecież wszystko zasypane, nigdzie się nie ruszysz... i odsnieżyc i się rozgrzać a jak?... no własnie i stad te moje dziewuszki...:-D:-D:-D
 
wczoraj odwiedzila mnie kolezanka siostry z prosba o zrobienie torta dla jej rocznego prawie synka. troche poopowiadala mi o porodzie, bo rodzila w tym szpitalu,co ja tez bede.
na koniec powiedziala: moj porod to byl pikus! :szok: wczesniej mialam zapalenie ucha i ucho mnie bardziej bolalo niz ten porod!!!

ona pojechala do szpitala po odejsciu wod, bo niby byly zielonkawe,ale skurcze takie sobie, dostala kroplowke. potem wziela sobie gaz do wdychania i mowila, ze to niezly odjazd:eek: potem poprosila o ten zastrzyk w udo z tej niby morfiny,ale ze wzgledu na jakies tam problemy z dzieckiem dali jej w zamian zzo, ktore bolalo ja bardziej, niz wszystko inne z porodem zwiazane. no a potem juz nic nie czula, tylko parla,jak jej polozna kazala.

taki porod faktycznie malo bolesny, calosc 12 godz. szczesciara! :confused2:zazdroszcze jej
 
Gosiaczku czop w postaci bialego sluzu zaczal mi odchodzic z tydzien temu a od piatku z krwia wiec powoli oczyszcza ci sie szyjka wiec porod tuz tuz :) dawaj mezowi puki mozesz pozniej bedzie musial dlugo czekac pozatym on korzytsa puki moze i ty korzystasz ze bedzie latwiejszy porod :) hehe
 
wiecie musze się poskarżyć....:wściekła/y:
nie dość że jestem wściekał na dzisiejszą wizytę u lekarza...
to na dodatek tłumik w aucie mi się urwał i za naperawę musimy zapłacić ponad 200e:angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:jstem ta rozdrażniona że szok....
i przyszedł mi jeszcze do domu mandat , musieli mi gdzieś fotę pstryknąć:wściekła/y:
normalnie dzień do du'*&^&
 
reklama
Do góry