reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Andari., to pozdrów Mary od nas!!!! Zaciskamy kciuki!!!!
Kurcze, chyba napiszę do Cleo bo milczy coś za długo :))))

zajeta maluszkiem :) zyje napewno bo dawala zdjecia na NK :tak::-) malo czasu ma kobitka teraz.


a na forum coraz ciszej sie robi. Co to bedzie jak sie wszystkie rozpakujemy :szok::-) mam nadzieje ze jeszcze bedziecie tu zagladac jak juz sie oswoicie z nowa sytuacja:tak:
 
Klaudia, zastanawiałam się dzisiaj jak wygląda w Anglii dostęp do specjalistów? Próbowałaś do dermatologa się umówić?

bylam ostatnio u dermatologa zeby sprawdzil moj dziwny "pieprzyk" na udzie ktory wyskoczyl mi w trakcie ciazy. ale zeby dostac sie do niego musialam isc najpierw 2 razy do lekarza rodzinnego :confused2: i pracuja tylko w szpitalach, przynajmniej nie spotkalam sie z prywantym dermatologiem... a dlaczego sie nad tym zastanawiasz???;-)
 
bylam ostatnio u dermatologa zeby sprawdzil moj dziwny "pieprzyk" na udzie ktory wyskoczyl mi w trakcie ciazy. ale zeby dostac sie do niego musialam isc najpierw 2 razy do lekarza rodzinnego :confused2: i pracuja tylko w szpitalach, przynajmniej nie spotkalam sie z prywantym dermatologiem... a dlaczego sie nad tym zastanawiasz???;-)
Bo ciągle myślę o Twoim swędzeniu... :sorry:
 
Bo ciągle myślę o Twoim swędzeniu... :sorry:

milo to "slyszec", kochana jestes... ;-):zawstydzona/y:

wiesz z dermatologia moje swedzenie na 99,9% nie ma nic wspolnego. Te tabletki ktore teraz jem sa takze przeciw alergiczne, wiec moje swedzenie powinno ustopic po nich gdyby byla to alergia. Poza tym nie mam zadnych innych objawow alergicznych. Ja jestem w 100% pewna ze to kwasy z watroby powoduja to wszystko... w czwartek za tydzien jade na to USG watroby to moze cos wykryja.

Dzis rozmawialam ze znajoma (angielka). Okazalo sie ze u niej wykryli wlasnie cholestaze i tez miala USG watroby. Przez to glownie wlasnie miala wywolywany porod wczesniej. Mam nadzieje ze u mnie nie jest to az tak zaawansowane... bo pomimo wszystko balabym sie miec wywolywany porod.
 
Ostatnia edycja:
milo to "slyszec", kochana jestes... ;-):zawstydzona/y:

wiesz z dermatologia moje swedzenie na 99,9% nie ma nic wspolnego. Te tabletki ktore teraz jem sa takze przeciw alergiczne, wiec moje swedzenie powinno ustopic po nich gdyby byla to alergia. Poza tym nie mam zadnych innych objawow alergicznych. Ja jestem w 100% pewna ze to kwasy z watroby powoduja to wszystko... w czwartek za tydzien jade na to USG watroby to moze cos wykryja.

Dzis rozmawialam ze znajoma (angielka). Okazalo sie ze u niej wykryli wlasnie cholestaze i tez miala USG watroby. Przez to glownie wlasnie miala wywolywany porod wczesniej. Mam nadzieje ze u mnie nie jest to az tak zaawansowane... bo pomimo wszystko balabym sie miec wywolywany porod.
Ale miałaś przecież badania krwi w kierunku cholestazy :crazy: Wyciągnij ze szpitala wyniki i prześlij ginowi w Polsce żeby zobaczył, bo to nie jest normalne. Za długo to trwa. A usg raczej nie wykryje cholestazy, bo to chodzi o enzymy wątrobowe.
 
Czesc dziewczyny, wszystkie jeszcze spia;-) Ja dzis dobrze sie czuje, nocka byla dobra- nie musialam wstawac do wc- ale fajnie. Wczoraj bylam na pobraniu wymazu i wyniki za tydzien wiec zobaczymy .Milego dnia
 
U mnie też dzisiaj cała noc przespana. W nocy przebudzałam się tylko jak mocno mnie bolało. Ale to tak wiem, że to było, ale nie wstawałam jakoś specjalnie. Ból jak na @ jest coraz częstszy i coraz bardziej bolesny. Tak samo kłucie tam gdzies przy szyjce. A dzisiaj mam gina - zobaczymy co powie :-) Najgorsze jest to, ze wiem, że będzie badanie i wiem jak to cholernie BOLI.... Można za przeproszeniem zesrać się z bólu... A ona będzie rozwarcie sprawdzać...
 
reklama
no a ja po 2 przespanych nocach znowu obudziłam się po 1 i nie spałam do 4... Masakra jakaś. Tylko podjadam "smakija" czekoladowy pudding :p
i mam taka zgagę, że uhuhuhuh.... nawet byłam u lekarza i biorę maalox- pomaga z miejsca, ale też nie chcę brać za dużo, więc biorę jak już naprawdę daje się we znaki...
 
Do góry