reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Nie martw sie Dziunka!! nasz synek wczoraj sie mniej ruszal i tez sie martwilam, ale oczywiscie wszystko jest ok.
Tylko dziś jak z centrum handlowego wyjezdzalismy, to jakas wariatka tak szybko jechała (a nie było jej widac), że prawie w nas przywaliła. Mężulek na szczeście ma szybki refleks i mocno zahamowal i troszke nami wstrzasnelo, ale mam nadzieje, że nic sie nie stało. Nie uderzylam sie ani nic.
 
reklama
Nie martw sie Dziunka!! nasz synek wczoraj sie mniej ruszal i tez sie martwilam, ale oczywiscie wszystko jest ok.
Tylko dziś jak z centrum handlowego wyjezdzalismy, to jakas wariatka tak szybko jechała (a nie było jej widac), że prawie w nas przywaliła. Mężulek na szczeście ma szybki refleks i mocno zahamowal i troszke nami wstrzasnelo, ale mam nadzieje, że nic sie nie stało. Nie uderzylam sie ani nic.

No to dobrze, ze sie nie uderzylas, ale ten sam stres :no: ja bym od razu dostala "miekkich nog", taka fala przeze mnie przechodzi od gory do stop, a na koncu nog nie czuje :sorry: i tez sie zawsze boje ze cos sie stanie z dzidzia. A ze jeszcze duzo jezdze, to mam juz normalnie dosc tych wariatow na drogach. Ja rozumiem, ze nie szanuja swojego zycia, ale zeby jeszcze zycie innych olewali? jakim prawem?! :wściekła/y:
 
a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa

bedziemy trzymac :-):-):-)


DZIUNKA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ!!!! :-):-):-):-)
 
dziewczyny bylam dzis na pedicure... od kostek w dol czuje sie jak nowonarodzona.

a na czwartek rano umowilam sie na full wypas masaże i czyszczenie twarzy dla ciezarnych... zaczynajac od plecow, twarz, glowa, rece, dlonie, nogi a nawet robia specjalny masaz brzuszka :szok::-D:-) Juz sie doczekac nie moge!!!! wkoncu sie zrelaksuje :-):-):-):tak:
 
dziewczyny bylam dzis na pedicure... od kostek w dol czuje sie jak nowonarodzona.

a na czwartek rano umowilam sie na full wypas masaże i czyszczenie twarzy dla ciezarnych... zaczynajac od plecow, twarz, glowa, rece, dlonie, nogi a nawet robia specjalny masaz brzuszka :szok::-D:-) Juz sie doczekac nie moge!!!! wkoncu sie zrelaksuje :-):-):-):tak:
To jak to w końcu jest? Można masować brzuszek czy nie? Zdezorientowałaś mnie teraz... :sorry:
 
a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa


...mimo wszystko (tzn. to,że się boje wszelkiego rodzaju operacji:)!!! , zazdroszczę -tez chcialabym mieć to za soba i juz przytulać moją malutką;-) POWODZENIA!
 
dziewczyny bylam dzis na pedicure... od kostek w dol czuje sie jak nowonarodzona.

a na czwartek rano umowilam sie na full wypas masaże i czyszczenie twarzy dla ciezarnych... zaczynajac od plecow, twarz, glowa, rece, dlonie, nogi a nawet robia specjalny masaz brzuszka :szok::-D:-) Juz sie doczekac nie moge!!!! wkoncu sie zrelaksuje :-):-):-):tak:
Klaudzia ale ci zazdroszcze... ja to mojego S musze prosic o pedicure, a on to robi na szybkosc a nie na jakosc :o(
 
reklama
Do góry