reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa
No co Ty nie musisz prosić ja już o Tobie i malenstwu myślę :happy: i chyba się dzisiaj nie wyśpię :sorry:, bo ja tak mam jak o czymś tyle myślę :happy:, to ja już zaczynam kciukać:happy:
Masz na szczęście wszystkie objawy zbliżającego porodu z głowu, nie musisz sobie tym głowy zawracać. Daj nam znać jak tylko będziesz mogła, żebyśmy się za długo nie martwiły :happy:
Ewelina nadal sie nie odezwala???
To pewnie znak, że jednak lekarz wczoraj zadziałał tym badaniem ginekologicznym :eek:, musimy pewnie cierpliwie poczekać na wieści
 
Ja sobie dzisiaj zrobiłam spanko godzinne i ciekawa jestem co się będzie działo w nocy, albo się nie działo :shocked2:

Dzisiaj zajzalam do grudniowek i tam jedna mamusia juz rozpakowana z blizniakam :szok:, szoook normalnie, ale malutkie laseczki, trzymam za nie kciuki
 
dziunka 100 lat zycia,wymarzonego porodu w wymarzonym czasie i oczywscie bezbolesnego;-)zycze z calego serduszka i oczywiscie aby twoja niunia byla zdowa:-)

a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa
JA SIĘ DOŁĄCZAM DO ŻYCZEŃ:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Oliwka będzie dobrze wszystkie tu będziemy z tobą raz dwa cię ciachną i już maluszek będzie z tobą:-):-):-):-):-):-)
 
mi siostra pozyczyla :laugh2: bo se kupila ale jej nic nie było zero pękniec zero ciecia :eek: wiec bede pierwsza hehe zobaczymy czy to zda egzamin do szpitala nie biore wrazie co maz przywiezie ... wiec mam ale nie wiem czy bym kupila jakbym nie miala
ja wspomnialam mojej poloznej o kolku, jak ze 2 mies temu bolala mnie kosc ogonowa i powiedzialam, ze w polsce uzywaja tego po porodzie, to zrobila dziwna mine i powiedziala,ze raczej nie zalecane, bo wtedy hmmm, jak ona to powiedziala, cos,ze ty siedzisz, a pochwa czy macica zwisa w tej dziurze i sie wyciaga (ciezko to przetlumaczyc, dla angielsko jezycznych - all your bits are hanging out ) i ze to niedobrze.
ale ostatnio w sklepie akurat bylo 75% przeceny na kolka, to kupilam na wszelki wypadek, moze sie przyda, wole miec jak zalowac,ze nie kupilam


alez mnie dzisiaj zgaga meczy- po wszystkim :confused2:
 
reklama
Moja dzidzia sie cos malo rusza dzisiaj. A jak sie poruszy to normalnie ałaaaaa. Moja prawa kosc lonowa(?) jest tak obolala od uderzen chyba raczka, albo ucisku glowki, ze juz wysiadam. Ale wolalabym to czuc na okraglo, niz sie martwic ze mala sie prawie nie rusza :eek:
 
Do góry