reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
dziunka 100 lat zycia,wymarzonego porodu w wymarzonym czasie i oczywscie bezbolesnego;-)zycze z calego serduszka i oczywiscie aby twoja niunia byla zdowa:-)

a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa
 
Nie było mnie parę dni a tu dziewczyny się sypią:)

Zaczełam 35 tydzień, czuje sie coraz gorzej i dzisiaj zaczynam pakować torbę żeby mnie nic nie zaskoczyło:)
 
dziunka 100 lat zycia,wymarzonego porodu w wymarzonym czasie i oczywscie bezbolesnego;-)zycze z calego serduszka i oczywiscie aby twoja niunia byla zdowa:-)

a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa

Dołączam się do życzeń dla Dziunki:tak: 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam!!!!!.....
Oliwka ale masz fajnie, jutro już będziesz mamą :-)
 
dziunka 100 lat zycia,wymarzonego porodu w wymarzonym czasie i oczywscie bezbolesnego;-)zycze z calego serduszka i oczywiscie aby twoja niunia byla zdowa:-)

a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa
OLIVKA bede myslala o tobie i bede trzymala za was kciuki. Trzymaj sie i nie stresuj sie przed jutrzejszym dniem, podejdz do tego na luzika.
 
reklama
a ja chcialam prosic abyscie jutro o mnie pomyslaly jak bede miala o 9 ciecie.Dam znac njaszybciej jak to bedzie tylko mozliwe.Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko no i w niedziele bede w domu
Zycze Wam kochane milego czasu
pozdrawiam serdecznie pa

jej, ja już chyba z dwojga złego wolę nie wiedzieć kiedy :eek: trzymam kciuki już od teraz :-) ale Ci fajnie, jeszcze dzidzi nie ma na świecie, a Ty już możesz jej horoskop postawić :-D
 
Do góry