reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziewczyny, jestem, żyję :-):-):-)
Jestem po RWANIU ZĘBA ( 8-mki)
wszytsko super, bezboleśnie, zabieg miałam o godz 20, rwanie zajęło lekarzowi moze 2 min wiec super szybko, bez komplikacji :)
Mam nadzieje ze nie bedzie mnie boleć :-):-):-)
Jestem JUŻ dobrej myśli..bo byłam przerazona i jak do dentysty szłam do na lewą strone kurtke zakładałam i w kapciach chciałam wychodzić :-D
 
reklama
dobry wieczor, ja tylko na moment. dzis caly dzien zabiegana bo mezus mial wolne, wiec porzadki, sklepik i szpital. lekarz powiedzial ze wszystko ok, a puchne bo jestem w ciazy i juz.

milego wieczoru :)
 
nie watpie....tez mi sie chce...ja lubie wykorzystywac mojego do masarzu stopek bo relaksuje mnie to...dobre chociaz tyle....:laugh2: narazie na mojej liscie priorytetow jest niania elektroniczna...ta Twoja fajowa jest i chyba bede polowac na taka sama albo podobna:tak:

naprawde ci ja polecam!!! :tak::tak: odbior jest super, podlaczylam sobie ostatnio na probe do TV zamiast do tego malego monitorka i jestem w szoku jak piekny obraz mozna uzyskac :-):-)


Gosiaczek dobrze ze Ci tego zeba usuneli... bo bol zeba to chyba jeden z najgorszych boli... :tak: no i podziwiam odwagi!!
 
Dziewczyny, jestem, żyję :-):-):-)
Jestem po RWANIU ZĘBA ( 8-mki)
wszytsko super, bezboleśnie, zabieg miałam o godz 20, rwanie zajęło lekarzowi moze 2 min wiec super szybko, bez komplikacji :)
Mam nadzieje ze nie bedzie mnie boleć :-):-):-)
Jestem JUŻ dobrej myśli..bo byłam przerazona i jak do dentysty szłam do na lewą strone kurtke zakładałam i w kapciach chciałam wychodzić :-D
Biedulka, oby nie bolało Cię po zabiegu.
Ja byłam w tamtym tygodniu w czwartek 6 i 5 borować i już na drugi dzień z 5 plomba mi wyleciała :-( a męczyła mnie bez znieczulenia.
 
Biedulka, oby nie bolało Cię po zabiegu.
Ja byłam w tamtym tygodniu w czwartek 6 i 5 borować i już na drugi dzień z 5 plomba mi wyleciała :-( a męczyła mnie bez znieczulenia.

bez znieczulenia?? a dlaczego?!! Przeciez te znieczulenia są bezpieczne, a wrecz jak sie ich nie da sie to niepotrzebnie stresuje sie przyszłą mamę a stres moze miec niebezpieczne konsekwencje.
 
reklama
oliwka1976 ale Ci zazdroszczę no i oczywiście mocno zaciskam kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze. Juz jutro bedziesz mogła cieszyć się Maleństwem.

Dobranoc wszystkim
 
Do góry