reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

moga,ale niewiem dlaczego

np, ja sie wprowadzilam 24 lipca, a council tax dopiero mialam zaplacic 1 pazdziernika, wiec koncowke lipca, sierpien i wrzesnien wrzucili mi do reszty i podzielili na 5 czy 6 mies i wysszlo £230 mies
no doladnie....mogli poprostu zrobic mnie rat....zwlaszcza jesli pisze, ze jest band b bo z tego co pamietam to on wynosil ponad 800 za rok...ale jestem pewna, ze pojda na reke jesli chodzi o platnosci, ja nie mialam z nimi nigdy problemu, jak mielismy problemy jak D nie mialpracy to wystarczylo zadzw lub pojsc i powiedziec ze sie zaplaci w innym terminie badz w tym miesiacu wcale bo np cie nie stac i jak tylko poprawi sie sytuacja to zaczniesz placic znowu, zawsze bardzo szli nam na reke wiec nie ma co sie denerwowc tylko isc i porozmaiac....:tak:
 
reklama
mam wrazenie, ze to idzie po kolei, czyli band A jest najnizszy i jezeli tak jest to po niedawnych podwyzkach band A wynosi niecale £1100 rocznie
chyba,ze sie myle i band b wcale nie musi byc wyzszy od a :eek::sorry:
 
no to jestes odwazna, a sie martwilam jak sie przeprowadzalam w 36 tyg ciazy, ze w tak wysokiej ciazy przeprowadzek mi sie zachcialo.....torbe przygotuj juz teraz bo skad wiesz kiedy sie zacznie a podczas przeprowadzi to ciezko bedzie wszystko znalesc....:tak:
z tymi ciuszkami to mysle, ze co kraj to obyczaj...ja w kazdym razie tez wszystko wypralam bo wiadomo kto to dotykal wczesniej.....a to jednak noworodek...ale kazdy robi jak uwaza
 
laparada dobre podejscie,tak trzymac,ja sie tez porodu nie balam ale jak bylam w klinice na badaniu i slyszalam jak kobieta za sciana krzyzcy to mialam 250 puls no i zaraz potem pani ordynator oznajmila mi ze czeka mnie ciecia takze puls nie opadl;-)
kochana to i ja się zabezpieczyłam, bo poszłam odwiedzić porodówkę jak był tępy dyżur- czyli szpital nie przyjmował- więc oddziały puste :-p
 
ja jestem w 34 tyg

mam nadzieje, ze jutro juz spakuje cala i niech czeka

a ciuszki tez wolalam wyprac, moj sie tylko smial, co sasiedzi sobie pomysla, ciuszki wisza, a dziecko jeszcze w brzuszku :-D
a z przeprowadzka tak wyszlo, szukam od ponad miesiaca, ale nic fajnego nie byllo, albo ciasno jak domek dla lalek albo rudery,a najgorzej,ze czesciej 2 w 1. jutro ogladam dom i modle sie,zeby byl przynajmniej znosny, bo czasu juz nie mam i chyba bede zmuszona go wziac
 
reklama
ja jestem w 34 tyg

mam nadzieje, ze jutro juz spakuje cala i niech czeka

a ciuszki tez wolalam wyprac, moj sie tylko smial, co sasiedzi sobie pomysla, ciuszki wisza, a dziecko jeszcze w brzuszku :-D
a z przeprowadzka tak wyszlo, szukam od ponad miesiaca, ale nic fajnego nie byllo, albo ciasno jak domek dla lalek albo rudery,a najgorzej,ze czesciej 2 w 1. jutro ogladam dom i modle sie,zeby byl przynajmniej znosny, bo czasu juz nie mam i chyba bede zmuszona go wziac
no wiem jak to jest jak my szukalismy to tez bylam zalamana....bo albo rudery albo drooogo...i juz chcialam zrezygnowac i poczekac do przyszlego roku ale w ostatniej chwili znalezlismy, ale tak to jest,z ejak nie szukasz to wydaje ci sie, ze jest mnustwo fajowych mieszkan jak juz jakies chcesz to nic albo na zdieciach wygladaja fajnie a jak pojedziesz zobaczyc to masakra....ciezko znalesc cos rozsadnego z wygladu i ceny....
 
Do góry