reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Normalnie nie wiem co o tym myslec.
W sumie ostatnio lekarz jej powiedzial ze wlasciwie w ciagu 2 tygodni moze urodzic:-D
Mimo że termin ma na polowę listopada.
A ona ciagle gdzies biegala itd
Moze wybiegala sobie :-)

Chyba nie zasnę dzisiaj jak mi nie odpisze :-)
 
no to mi ulzylo, bo juz zaczynalam myslec, ze moze ze mna jest cos nie tak i za bardzo wybrzydzam. :-)
ale kurde jak widze sypialnie do ktorej wstawie swoje lozko i noga juz mi nie wejdzie, bo nie ma miejsca, a oni twierdza,ze przeciez jest ok i o co mi chodzi, to mnie trafia:confused2: sami sobie mieszkajcie w takiej klitce,a jeszcze jaka cene a to chca:eek:
 
no to mi ulzylo, bo juz zaczynalam myslec, ze moze ze mna jest cos nie tak i za bardzo wybrzydzam. :-)
ale kurde jak widze sypialnie do ktorej wstawie swoje lozko i noga juz mi nie wejdzie, bo nie ma miejsca, a oni twierdza,ze przeciez jest ok i o co mi chodzi, to mnie trafia:confused2: sami sobie mieszkajcie w takiej klitce,a jeszcze jaka cene a to chca:eek:
my placimy 460 mamy 3 sypialnie, chociaz to trzecia tylo z nazwy....ogrodek sredniej wielkosci mysle, z szopka no i ogrodek z trawka i kwiatkami przed domem o ktory dba wlasciciel, ma swoje plusy i minusy to nasze mieszkanko ale ogolnie jestem zadowolona i super nam sie tu mieszka spokojna okolica mili sasiedzi wiec mysle, z nam sie udalo....:tak:
 
no to mi ulzylo, bo juz zaczynalam myslec, ze moze ze mna jest cos nie tak i za bardzo wybrzydzam. :-)
ale kurde jak widze sypialnie do ktorej wstawie swoje lozko i noga juz mi nie wejdzie, bo nie ma miejsca, a oni twierdza,ze przeciez jest ok i o co mi chodzi, to mnie trafia:confused2: sami sobie mieszkajcie w takiej klitce,a jeszcze jaka cene a to chca:eek:
Ja dzisiaj przegladałam domy i mieszkania do wynajecia we Wrocławiu - tak sobie, z ciekawości - wyobraźcie sobie że dom/mieszkanie mniejszy od tego który teraz wynajmujemy w Ie we Wrocławiu kosztuje 2xtyle co w Irlandii!!! Tzn 7000-8000pln!!!!!!!
http://www.szybko.pl/Wrocław/Fabryczna/mieszkanie/wynajem/721981
http://www.szybko.pl/454733

Ludzie na głowe poupadali :eek:
 
reklama
ja mowie powaznie - PRZESTANCIE SIE ROZPAKOWYWAC!!!!
to jest watek listopadowek, a teraz mamy 19 pazdziernika!!!!
:-);-)
poczekaj jak jeszcze ci ta pilka urosnie i jeszcze tak siepomeczysz troszke to sama juz sie bedziesz chciala sie rozpkowac:-Dmi zostalo 18 dni ale chetnie bym sie rozpakowala juz teraz.....:tak:bo juz naprawdemi ciezko chociaz metalnie zawsze zostane listopadoweczka oczywiscie....:-D;-)
 
Do góry