reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziewczyny ja tez juz bym chciala być po;-) Tak strasznie sie boję, bo nie wiem co mnie czeka, czy naturalny poród czy cesarka (mialam pierwszą cesarkę) i to pewnie bedzie zalezało od nastroju lekarzy będących akurat na dyzurze. :szok: Wczoraj tez próbowalismy z Ł naturalnego wywołania porodu, ale chyba nie bardzo chce sie malemu wychodzic. A dzis sobie przypomnialam ze mam lekarza, ciekawe czy pozna ze wczoraj sobie poszaleliśmy:-p:szok: zeby na mnie nie nakrzyczał:tak:
 
reklama
a ja w ogóle się nie boję! poważnie! może temu, że nie myślę o tym zupełnie ;-)
wczoraj byłam na porodówce na której będę rodziła, zawiązałam znajomości z położnymi, i porozmawiałam sobie z nimi, zapytałam o wszystko co mi ślina na język przyniosła... i kobiety mnie uspokoiły. a co najważniejsze- znieczulenie jest "na zawołanie" ;-)

a babki zdobyły mnie tym, że powiedziały, że można takie bajeranckie łóżko przenieść na salę z kibelkiem... i jeśli będę chciała, to można to zrobić :tak:
 
laparada dobre podejscie,tak trzymac,ja sie tez porodu nie balam ale jak bylam w klinice na badaniu i slyszalam jak kobieta za sciana krzyzcy to mialam 250 puls no i zaraz potem pani ordynator oznajmila mi ze czeka mnie ciecia takze puls nie opadl;-)
 
Ja wróciłam z wizyty od lekarza..tradycyjnie ważenie, ciśnienie, wyniki...
W niedzielę mam do niego przyjść na badanko:-D ( bo teraz jedzie na zjazd ginów i go nie będzie) o ile nie urodzę wcześniej....a już bym mogła i chciała:-)torba prawie spakowana...
 
Dzwoniłaś do gina z tym plamnieniem? Może już się zaczyna...

Ja po sobocie i neidzieli juz lepiej.... Skurcze przeszły, mimo, że od dzisiaj nie biorę juz żadnych leków oprócz witaminek. Mam co prawda nadal objawy "przedkoresowe" czyli oprócz uczucia, że zaraz dostanę @, to przetłuszczają mi się włosy, rozszerzają pory no i te okropne bóle.... Pojawiły mi sie dziwne upławy - takie przezroczyste. No i biegunka i mdlości non stop...

tak tak.. się zaczęło, tylko jakoś tak powoli postępuje...
mi też się przetłuściły dziś włosy pierwszy raz w całej ciąży!!:szok::szok: to nie może być przypadek..
 
no to powinnas sie podciagac teoretycznie pod band b co jest niecale 100...ja tak mialam na flaciku...teraz mamy 3 pokoje i ogrod wiec chca 127Ł ale jeszcze nie slyszalam zeby ktos placil 160:no: to musi byc jakis blad...albo moze chca 160 ale bedziecie placic pol roku zamiast rok albo cos takiego....bo to nie mozliwe......napewno to sie wyjasni:tak:
ja mam band E (wolnostojacy, 4 sypialnie, duzy ogrod, bardzo posh dzielnica) i place £200 :zawstydzona/y: ale jutro ogladam dom, nusze sie przeprowadzic przed porodem, chociaz szkoda mi bedzie tego, najladniejszy,w jakim mieszkalam:tak: moja siostra tu zostanie
 
Ostatnia edycja:
mam na rachunku bad b i rachunek na 160 miesiecznie!! moze oni cos popier... :crazy:

a oni tak moga zrobic ze sie placi pol roku a nie rok?
moga,ale niewiem dlaczego

np, ja sie wprowadzilam 24 lipca, a council tax dopiero mialam zaplacic 1 pazdziernika, wiec koncowke lipca, sierpien i wrzesnien wrzucili mi do reszty i podzielili na 5 czy 6 mies i wysszlo £230 mies
 
reklama
powiem wam, ze gdyby nie to,ze jeszcze musze sie przeprowadzic i urzadzic, to juz moglabym rodzic, tak sie jakos ciezko czuje, brzuch mam nadal wysoko wiec ciezko mi oddychac, jak sie robi twardy to ciezko mi siedziec, a po zjedzeniu cienkiej kromki chleba z plastrem sera dzisiaj rano czulam sie, jakbym wrabala caly talerz, taka npachana, chociaz mialam ochote na wiecej, ale miejsca zero :confused2:
ciazy mi ta ciaza :-D
dzisiaj wypralam pierwsze ciuszki, bo jak pisalam czeka mnie przeprowadzka, ale narobilyscie mi stracha tym rozpakowywaniem sie przedwczesnym, ze stwierdzilam, ze musze spakowac torbe do szpitala.:-)
a propos. moj tz - anglik( ojciec 2 dziewczynek) , byl niesamowicie zdziwiony, ze pierzemy nowe ciuszki :shocked2: powiedzialam,ze wszystkie piora,a ja nigdy nie mialam dzieci i niewiem, wiec widocznie tak trzeba :tak:
 
Do góry