reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Lekarz chce na poczatku 40 tygodnia, ale ja mam juz dosyc i chcialabym najpozniej 09.11 a to by byl poczatek 40 tygodnia.
Boje sie tyle czekac....

Wolę żeby mnie pokroil zaraz po wszystkich swiętych na poczatku 39 tygodnia..... Np 04.11
Widzę, że ty będziesz miała CC w 39 tygodniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak bede miala po 38 tyg bo tu w Niemczech lekarze twierdza ze skoro i tak bedzie cesarka to nie ma po co dluzej czekac w 38 tyg dzidzia juz jest w pelni rozwinieta
a Ty nie mozesz pogadac z lekrzem aby Ci wczesniej zrobili ciecie?
 
a ja sie wlasnie wkur"£$ ilam masakratycznie. przyslali mi rachunek za cuncil tax - to taki podatek angielski od tego ze sie mieszka - dowalili nam 160 funtow miesiecznie!! niby z czego ja mam placic jak za chwile bede miala 500 funtow miesiecznie macierzynskiego? kretyni! jutro tam jedziemy z piotrem i im wygarne.
juz sciagnelam sobie wniosek o benefity na to - czyli takie dofinansowaia od panstwa, ale najlepiej bedzie jak sie zlozy kiedy maluszek bedzie na swiecie, wiec od dzis zaczynam chodzic po schodach i nie ma zmiluj - MALY MA WYJSC JESZCZE W PAZDZIERNIKU! bo mama kase potrzebuje :)
160?????? to gdzie wy mieszkacie....w willi???/:eek:
 
tak bede miala po 38 tyg bo tu w Niemczech lekarze twierdza ze skoro i tak bedzie cesarka to nie ma po co dluzej czekac w 38 tyg dzidzia juz jest w pelni rozwinieta
a Ty nie mozesz pogadac z lekrzem aby Ci wczesniej zrobili ciecie?

Idę do gina 29.10 i poproszę go żeby mi zrobił na poczatku 39 tygodnia.
Zobaczymy czy się zgodzi.....
 
zwykly flat. jedna sypialnia, salon, lazienka i mini kuchnia. ja nie wiem skad oni ta kwote wzieli! chyba z kosmosu !!:wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy:
no to powinnas sie podciagac teoretycznie pod band b co jest niecale 100...ja tak mialam na flaciku...teraz mamy 3 pokoje i ogrod wiec chca 127Ł ale jeszcze nie slyszalam zeby ktos placil 160:no: to musi byc jakis blad...albo moze chca 160 ale bedziecie placic pol roku zamiast rok albo cos takiego....bo to nie mozliwe......napewno to sie wyjasni:tak:
 
Ja mam codziennie skurcze... ustają na noc jak przysypiam. Ale już siedze w domku z córcią bo autem kiepsko mi jeździć przez ten twardy brzuch i pobolewa na dole i nie moge nic zrobic bo brzuch twardy ufff. To chyba już niedługo, musze małej wytlumaczyc co będzie żeby się nie bała...aaa i w końcu torbe spakować..
 
no to powinnas sie podciagac teoretycznie pod band b co jest niecale 100...ja tak mialam na flaciku...teraz mamy 3 pokoje i ogrod wiec chca 127Ł ale jeszcze nie slyszalam zeby ktos placil 160:no: to musi byc jakis blad...albo moze chca 160 ale bedziecie placic pol roku zamiast rok albo cos takiego....bo to nie mozliwe......napewno to sie wyjasni:tak:

mam na rachunku bad b i rachunek na 160 miesiecznie!! moze oni cos popier... :crazy:

a oni tak moga zrobic ze sie placi pol roku a nie rok?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry