reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja dzisiaj przegladałam domy i mieszkania do wynajecia we Wrocławiu - tak sobie, z ciekawości - wyobraźcie sobie że dom/mieszkanie mniejszy od tego który teraz wynajmujemy w Ie we Wrocławiu kosztuje 2xtyle co w Irlandii!!! Tzn 7000-8000pln!!!!!!!
http://www.szybko.pl/Wrocław/Fabryczna/mieszkanie/wynajem/721981
http://www.szybko.pl/454733

Ludzie na głowe poupadali :eek:
pewnie sobie liczabo to nowe budownictwo i wysoki standard ale to przeciez kilka przecietnych wyplat wiec kogo na to stac nie wiem.....:eek:
 
reklama
pewnie sobie liczabo to nowe budownictwo i wysoki standard ale to przeciez kilka przecietnych wyplat wiec kogo na to stac nie wiem.....:eek:
No ja rozumiem ze standard dobry ale bez przesady... Jak ogladałam mieszkania na które teoretycznie byloby mnie stac pracujac w Pl to to jakies ruiny byly w cenie ok 2500pln! :shocked2:
I nie żebym miala jakies ekstra wymagania, serio...
 
ja mowie powaznie - PRZESTANCIE SIE ROZPAKOWYWAC!!!!
to jest watek listopadowek, a teraz mamy 19 pazdziernika!!!!
:-);-)
Ciężko nie mysleć o tym skoro niektóre z nas mają terminy na początek listopada;-) mnie minął 38 tydzień, druga ciąża to jest wiec może być szybciej... tym bardziej, że mnie "kuciapka" juz pobolewa i brzuszek twardnieje.....
 
ja mowie powaznie - PRZESTANCIE SIE ROZPAKOWYWAC!!!!
to jest watek listopadowek, a teraz mamy 19 pazdziernika!!!!
:-);-)

Widze ze tylko my bedziemy czekac do konca :-D
Ja tam chce ponosic tyle ile trzeba.... musze jeszcze skonczyc remont kuchni, polozyc podloge w sypialni i przemalowac, wiec troszku to jeszcze potrwa...

choc nie mowie ze nie jest mi ciezko... bo swedzenie i bole kregoslupa mnie wykanczaja i psychicznie i fizycznie... no ale co zrobic..
 
a ja w ogóle się nie boję! poważnie! może temu, że nie myślę o tym zupełnie ;-)
wczoraj byłam na porodówce na której będę rodziła, zawiązałam znajomości z położnymi, i porozmawiałam sobie z nimi, zapytałam o wszystko co mi ślina na język przyniosła... i kobiety mnie uspokoiły. a co najważniejsze- znieczulenie jest "na zawołanie" ;-)

a babki zdobyły mnie tym, że powiedziały, że można takie bajeranckie łóżko przenieść na salę z kibelkiem... i jeśli będę chciała, to można to zrobić :tak:

a gdzie w koncu rodzic bedziesz ? :)
 
reklama
Miran
Bardzo współczuję ci tych wszystkich przejść... Myślę jednak ze lepiej być pod kontrolą dobrego lekarza... Napewno warunki cię przerażają, ale wydaje mi się że ważniejsze są kompetencje lekarskie. Inna kwestia taka że jeszcze zależy jak bardzo ubogie są te warunki... czy mają odpowiednie sprzęty itd...
Wydaje mi się że na Twoim miejscu po zrobieniu tego usg jednak czym predzej udałabym się na konsultacje
Postaraj się nastawić pozytywnie.

hej, my juz po tym specjalistycznym usg, ktore mialo ponoc sprawdzic czy Viki nie wykazuje oznak cukrzycy, ale wszystko ok, dostala 10p na 10, a wody plodowe po piciu prawie non stop wzrosly ciutke do poziomu 9,1, wiec jest dobrze, na wlasna odpowiedzialnosc do szpitala zglosze sie dopiero w niedziele, a w srode pojede do lekarza
 
Do góry