reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

(...)
jedyne co mnie w tym wszytskim pociesza ze mojego skarbenka bede juz w srode trzymala w ramionach:-)
Szczęściara :-)
a co do niemieckich (i nie tylko) wesel to też słyszałam opinie... Generelanie mało która narodowość tak się bawi jak my :tak:
Chociaż widziałam kiedyś wesele Polki i Szkota i powiem wam że to był dopiero BAL..... :tak::-D
 
reklama
ale spytalas o wymioty czy mokre koszule?
Wymioty? o koszuli nie doczytałam :sorry:

oliwka1976 wyobrażam sobie tą Twoją nerwówkę, będę trzymać kciuki i czekać na wieści. Trudno uwieżyć że już w czwartek będzie po wszystkim, bo jeśli dobrze pamiętam to w środę cesarka. Na pewno dasz radę i wszystko będzie dobrze - teraz przestań się denerwować i wyśpij się za wczasu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jedyne co mnie w tym wszytskim pociesza ze mojego skarbenka bede juz w srode trzymala w ramionach:-)

też bym tak chciała:tak::-)
a co do wesel, to je uwielbiam, np. w przyszłym roku już wiem, ze idziemy na 3 :tak:. A najfajniejsze są śląskie wesela i to tłuczenie szkła wieczór przed weselem przez sąsiadów pod domem młodej, to chodzenie młodych z ciastem po sąsiadach i to zbieranie prezentów od znajomych, którzy nie koniecznie będą gośćmi weselnymi. A i sama uroczystość jest fajna, bo po obiedzie do kolacji na stole są zimne przystawki i głównie ciasto i słodycze:-) he..., do wódki na słodko:-)
 
a ja sie wlasnie wkur"£$ ilam masakratycznie. przyslali mi rachunek za cuncil tax - to taki podatek angielski od tego ze sie mieszka - dowalili nam 160 funtow miesiecznie!! niby z czego ja mam placic jak za chwile bede miala 500 funtow miesiecznie macierzynskiego? kretyni! jutro tam jedziemy z piotrem i im wygarne.
juz sciagnelam sobie wniosek o benefity na to - czyli takie dofinansowaia od panstwa, ale najlepiej bedzie jak sie zlozy kiedy maluszek bedzie na swiecie, wiec od dzis zaczynam chodzic po schodach i nie ma zmiluj - MALY MA WYJSC JESZCZE W PAZDZIERNIKU! bo mama kase potrzebuje :)
 
mary mary i madziek a ja bym wolala jeszcze te 15 dni odczekac i rodzic naturalnie no ale coz nie jest mi dane
a co do wesel polskich to tez uwielbiam,potancowac,najesc sie no i ten polter w piatek z tluczeniem szkla to jest frajda,tez mialam,jest co wspominac:tak:
 
Tak sobie czytam i czytam, i powiem Wam że już też chciałabym urodzić. Ten ostatni miesiąc bardzo uciążliwy dla mnie, ani chodzić ani siedzieć ani leżeć. Zawsze niewygodnie. Masakra, ale już niewiele zostało.

Pozdrawiam
 
to fakt ze ciaza daje sie coraz bardziej we znaki
ja to najczesciej wieczorem jestem az nerwowa bo w kazdej pozycji niewygodnie,ciezko wstac jak sie lezy,ciezko sie schylac,nawet buty zakladac.MASAKRA
zastanawiam sie czy kobiety ktore duzo przytyly maja jeszcze ciezej?
 
reklama
skurcze ucichy.. raz na godzinkę się nie liczy przecież :cool2: ciągle plamię..
ale z tym bieganiem jest super :-) jakkolwiek nie przypominam sobie, zebym coś takiego miała w poprzednich ciążach..:eek:

Dzwoniłaś do gina z tym plamnieniem? Może już się zaczyna...

Ja po sobocie i neidzieli juz lepiej.... Skurcze przeszły, mimo, że od dzisiaj nie biorę juz żadnych leków oprócz witaminek. Mam co prawda nadal objawy "przedkoresowe" czyli oprócz uczucia, że zaraz dostanę @, to przetłuszczają mi się włosy, rozszerzają pory no i te okropne bóle.... Pojawiły mi sie dziwne upławy - takie przezroczyste. No i biegunka i mdlości non stop...
 
Do góry