reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

dzięki kochana za troskę ale ja jeszcze nie mam zamiaru rodzic bo dopiero w sobote przychodzi malarz pomalować mi sypialnie miałam trochę intensywniejsze i częstrze te skórcze przepowiadające ale na szczęście przeszło
powód mojej nieobecności jest bardziej prozaiczny dopiero przed chwilą po dwóch dniach włączyli mi prąd :sorry:

hehehe a ja tak czekam i czekam az sie odezwiesz :)

Kasiu oby dzis sie wszystko skonczyło :)
 
reklama
To naprawdę ją strasznie męczy, wczoraj 4cm, dzisiaj 5cm, normalnie to w ciągu kilku godzin i po wszystkim a ona tak tam się męczy :crazy::crazy::crazy:,
trzymam tylko kciuki żeby wszystko było dobrze i żeby to dzielnie zniosły.

Ja się wykąpałam i spanie przeszło, pierwszy raz mały się ruszał w brzuszku trochę przy kąpieli, zawsze siedział cicho i udawał, że go tam niema. Przeczekiwał kąpiel do wycierania ręcznikiem :happy:

Z tym odejściem wód u krowy to się Kasiulla prawie posikałam ze śmiechu, dobre :sorry::cool2:
 
już ułożyłam wielką stertę tego, co muszę zabrać, i stanęłam na wybieraniu walizy... Ale jakby coś, to mąż szybko zbierze stertę i jedziemy :-)
ale skurczyki takie jakieś nieregularne... myślę, że do soboty wytrzymam, bo i mąż prosił żeby w sobotę, i gości mam, mają przynieść kombinezon dla dzidzi na wyjście.. a głupio by mi bylo prosić, żeby przynieśli uprany w loveli do szpitala :zawstydzona/y:

a po jakimś tam czasie przychodzi ciotka i mowi ze krowie wody odeszły buehehehe ale sie smialam z niego :) do dzisiaj mu to przypominam :)
hahaha:-D:-D, mi się przypomniało jak byłam na koloniach, szliśmy sobie całą grupą i byk sie pasł przy drodze i wypuścił penisa... i stał z takim wypuszczonym.. a taki chłopczyk z młodszej grupy mówi "ojej, którędy ta krowa robi kupę??:szok::szok:" hihi życia nie miał do konca kolonii :cool2:

Kasiula, mój jak z porodu wraca to też ocieka!!! 50 litrów średnio mają wód krowy!!!:szok::szok::-)
A jak musi wyciągać łożysko to mam taki zapach w domu, że masakra, a jemu łapy śmierdzą kilkanaście godzin!!! I niczym tego zapachu nie da się pozbyć!!!:eek::szok::zawstydzona/y:
może cytryną.. ja dziś zjadłam garnek muli i też mi paluchy śmierdziały... cytryna mi ten smrodek zlikwidowała :-)

KaśkaK ma 5cm rozwarcia !!!
zasłużyla na brąz.. nie będę walczyć,
KASKA - możesz rodzic bez stresu :-) trzymam kciuki!!

Wczoraj jak bylam w szpitalu na zameldowaniu i o wszystko pytali,miedzy innymi o leki witaminy jakie biore i tez biore mgb6 i powiedzieli,ze to tylko do 38 tyg ciazy mozna brac,bo cos tam zatrzymuje ale niepamieta moj maz co bo tego ja niezrozumialam po niemiecku.

no właśnie.. wy macie założone karty w szpitalach, w których zamierzacie rodzić?
 
a tu cisza ze szok :eek::eek::szok::szok:

hehe z ta krowa to dobre było :) hehehehhe :cool2::cool2:

a ja dzis wstalam po 8 nie kladlam sie spac w dzien bo myslalam ze zasne o normalnej godzinie i jeszcze wzielam kapiel zeby sie wyciszyc wypilam goraca czekolade przed snem zeby lepiej sie spało ... i co... i nie chce mi sie chyba nie umiem juz zasnac przed 1 w nocy :crazy::crazy:
 
a wlasnie a jak to jest? bo mam zwolnienie teraz do piatku czyli 23 i pozniej pewnie lekarz da juz do terminu porodu czyli 1 listopada a co dalej? jak nie urodze? moze mi dac zwolnienie dalej czy automatycznie ide na macierzynski ?
 
a tu cisza ze szok :eek::eek::szok::szok:

hehe z ta krowa to dobre było :) hehehehhe :cool2::cool2:

a ja dzis wstalam po 8 nie kladlam sie spac w dzien bo myslalam ze zasne o normalnej godzinie i jeszcze wzielam kapiel zeby sie wyciszyc wypilam goraca czekolade przed snem zeby lepiej sie spało ... i co... i nie chce mi sie chyba nie umiem juz zasnac przed 1 w nocy :crazy::crazy:
ja nadal czuwam!!!
 
reklama
Do góry