reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Mam często to uczucie rwania z wiązadeł i też raczej z prawej strony, może te nasze macice są już takie ciężkie i stąd te dolegliwości.
Mrowienie, u mnie to raczej skurcze łydek i stóp, na to biorę MG B6 i jak jestem sumienna 3x1 to nie mam tego, a jak wezmę mniej i wypiję kawę to murowane mam skurcze.

Wczoraj jak bylam w szpitalu na zameldowaniu i o wszystko pytali,miedzy innymi o leki witaminy jakie biore i tez biore mgb6 i powiedzieli,ze to tylko do 38 tyg ciazy mozna brac,bo cos tam zatrzymuje ale niepamieta moj maz co bo tego ja niezrozumialam po niemiecku.
 
eh zaraz lece do wanny moze przejdzie jak ogrzeje troche albo choc syn sie przesunie hehe
no ciekawe co z luandzia1 ;] hehehe poszla na porodowke czy nie ;)

dzięki kochana za troskę ale ja jeszcze nie mam zamiaru rodzic bo dopiero w sobote przychodzi malarz pomalować mi sypialnie miałam trochę intensywniejsze i częstrze te skórcze przepowiadające ale na szczęście przeszło
powód mojej nieobecności jest bardziej prozaiczny dopiero przed chwilą po dwóch dniach włączyli mi prąd :sorry:

luandzia1 a Ty z tym masowaniem korcza troche sie nie spoznilas?u nas w szkole rodzenia polozna radzila aby zaczac 6 tyg przed planowanym porodem
ja tak zaczelam ale trwalo to u mnie tylko tydzien jak sie dowiedzialam ze bede miala cesarke to z masowania nici a kupilam olejek za 10 euro:wściekła/y:
moze zosstanie do nastepnej ciazy;-)

może nie aż tak bardzo bo ja mam jeszcze 5 tygodni do terminu a z tym kiedy zacząć różnie piszą ja czytałam że powinno się miesiąc przed
ale powiem wam że strasznie to boli i nie wiem jak ja mam dojść do tych czterech palców jak z jcednym wymiękam no i boli mnie ta blizna po starym nacięciu więc na niej szczególnie się koncentruje bo boje się że mi szczeli w czasie porodu
 
w ogole rozwala mnie, ze te rajstopki maja zawsze jakies motywy na tyleczkach....ja mam dla malej takie z koronkami na tyleczku....slodkie....w ogole wszystko w tej mini wersji jest atkie slodziakowe i rozczulajace...albo to moje hormony....:-D

też to zauważyłam, na tyłeczkach są jakieś motywy, bo jak pieluszka jest pod rajstopkami to je jeszcze uwydatnia;-) he..., taka "brazylijska pupa";-):tak::-D

Dobra laseczki ja spadam do wanny się wyleżeć i odpocząć:-) byłam dziś u stomatologa, na żywca borowała mi dolną 5 i 6, a mały tak szalał przy tym, że zastanawiałam się kto mi bardziej dokucza:confused: on czy stomatolog;-)

Buziole, do jutra, może z rana przeczytam kto ma brąz.
 
reklama
Do góry