reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
podobno moze tak byc bo dzidzi moze Ci poprostu uciskac na nerw.....:tak:

ja od jakiegos czasu jestem ciagle spiaca i taka niedorobiona.....:sorry: wszystko przychodzi mi z trudem....moze poprostu jestem juz zmeczona ciaza....
Ja też ostatnio szybko śpiąca się robię, a jak się położę wcześniej to i tak nie zasypiam, tylko TV. Niedorobiona- hm..., ja to raczej niewyrzyta się czuję:zawstydzona/y: ale jeszcze raptem 3 tyg. u mnie do terminu:tak:
 
reklama
Kaśka liczy, że do jutra urodzi... jest wykończona, ma już dość i mówi, że rozmówi się z córą jak ją tylko weźmie w ramiona :-) Lekarze chcieli przebić pęcherz, ale Młoda się ciągle obraca, więc czekają aż wody same odejdą - większa szansa na SN.
 
Do góry