reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Tami dj, ja byłam w szpitalu w 31/32 tc i też miałam rozrzut wyników (pomiędzy główką, a kością udową) 3 tygodnie...
Ale nikt nie mówił, że to coś nie tak... W ogóle nikt tego nie skomentował... Więc się tym nie martwię...
Cieszę się bardzo, że się nie martwisz, ale że TY się nie martwisz to się zdziwiłam :-D:-D:-D Tylko błagam, nie zacznij teraz :cool2:
 
reklama
wlasnie wrocilam z polskiego sklepu z prince polo xxl orzechowym. :sorry:
ktoras pisala o szarlotce krolewskiej. moge prosic o przepis w smakach, smaczkach itd ?
 
Cieszę się bardzo, że się nie martwisz, ale że TY się nie martwisz to się zdziwiłam :-D:-D:-D Tylko błagam, nie zacznij teraz :cool2:
No powiem szczerze, że Tami wzbudziła mój niepokój:sorry::zawstydzona/y:...
Ale przecież byłam w szpitalu na patologii, a tam się nie cackają jakoś szczególnie. Więc raczej by mi powiedzieli, gdyby coś było nie tak...:zawstydzona/y:
No tak myślę...
 
No powiem szczerze, że Tami wzbudziła mój niepokój:sorry::zawstydzona/y:...
Ale przecież byłam w szpitalu na patologii, a tam się nie cackają jakoś szczególnie. Więc raczej by mi powiedzieli, gdyby coś było nie tak...:zawstydzona/y:
No tak myślę...
No pewnie, że by powiedzieli !!
A poza tym, ja myślę, że te biedne dzieciątka są tak ściśnięte, że to nie lada wysiłek rozwijać się mega proporcjonalnie. Ja to nawet jakoś nie interesowałam się do tej pory różnicami u mojej Młodej. A teraz to już na pewno nie zamierzam oglądać wszystkich dotychczasowych wyników. Gin by coś powiedział gdyby coś było nie tak.
 
Hej
Mam pytanie dotyczące wyników z USG. W 33 tc miałam robione USG i okazało się że różnica pomiędzy obwodem główki ( 35 tc) a resztą ciała (32 tc), wynosi właśnie aż 3 tygodnie i dlatego muszę iść za tydzień do szpitala. Czy miałyście też takie różnice u mnie do tego czasu młody rozwijał się proporcjonalnie i nie wiem co się stało. Gin powiedział żebym się nie martwiła na zapas, ale łatwo powiedzieć. W 1 ciąży było podobnie ale różnica była widoczna wcześniej ok. 22tc i w ostatnich 3 tygodniach się
unormował. Zastanawiam się czy to już taki urok moich maluchów ??? Mam nadzieję, że TAK. Idę za tydzień do szpitala ale mam nadzieję, że jeszcze zdążę wrócić zanim mnie potną ( planowana cesarka ze względu na siatkówkę ). A wy miałyście coś podobnego??

Spokojnie, mojej Dzidzi na badaniu w 33 tygodniu przy pierwszym pomiarze główka wyszła na 36 tydzień :szok: byłam przerażona bo do tej pory zawsze wszystko było do przydu jedynie o 2 tygodnie.
Może takie uroki naszych Maluszków - ja bynajmniej tak zakładam !!!!!!!!!i żadnej innej opcji nie dopuszczam!!!!!!!!!!!!!!, gdyby było coś nie tak, chyba już dawno lekarze uświadomiliby nas:tak:
Także spokojnie:tak: nie schizujmy już na końcówce :-)
 
Spokojnie, mojej Dzidzi na badaniu w 33 tygodniu przy pierwszym pomiarze główka wyszła na 36 tydzień :szok: byłam przerażona bo do tej pory zawsze wszystko było do przydu jedynie o 2 tygodnie.
Może takie uroki naszych Maluszków - ja bynajmniej tak zakładam !!!!!!!!!i żadnej innej opcji nie dopuszczam!!!!!!!!!!!!!!, gdyby było coś nie tak, chyba już dawno lekarze uświadomiliby nas:tak:
Także spokojnie:tak: nie schizujmy już na końcówce :-)
O, jak ja lubię tak rozsądne kobity :tak::-D Miód na uszy :-D:-D:-D
A z innej beczki - Wiewióra, gdzie Ty chcesz rodzić, bo zapomniałam :zawstydzona/y: ?
 
a ja jakos zle sie czuje bylam w sklepie pozmywalam ugotowalam obiad caly czas na nogach i teraz mi z prawej stronie jakby wiezadło rwało :| ale tylko z jednej strony taki bol nie wiem czy to normalne ... pozatym zauwazylam ze mi prawe udo dretwieje czuje mrowienie i tez ni eiwem czy to normalne... macie cos takiego?
 
O, jak ja lubię tak rozsądne kobity :tak::-D Miód na uszy :-D:-D:-D
A z innej beczki - Wiewióra, gdzie Ty chcesz rodzić, bo zapomniałam :zawstydzona/y: ?

hmmm więc tak pierwsza opcja: Raszeja, bo z balkonu widzę okna porodówki:-), druga opcja, nad którą caaałłłyy czas sie zastanawiam,( bo troszkę się naczytałam :sorry:), Polna, tam pracuje moja ginka
a Ty z tego co kojarzę w św. Rodzinie ???????????????
 
reklama
a ja jakos zle sie czuje bylam w sklepie pozmywalam ugotowalam obiad caly czas na nogach i teraz mi z prawej stronie jakby wiezadło rwało :| ale tylko z jednej strony taki bol nie wiem czy to normalne ... pozatym zauwazylam ze mi prawe udo dretwieje czuje mrowienie i tez ni eiwem czy to normalne... macie cos takiego?
podobno moze tak byc bo dzidzi moze Ci poprostu uciskac na nerw.....:tak:

ja od jakiegos czasu jestem ciagle spiaca i taka niedorobiona.....:sorry: wszystko przychodzi mi z trudem....moze poprostu jestem juz zmeczona ciaza....
 
Do góry