reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Czesc Mamuski,
Ja wczoraj mialam wiezor z zycia wyrwany, bylismy u znajomych i najpierw rozbolal mnie znow kregoslup i tym razem nie na dole, ale jaby pod lopatka tak wyzej, a potem pod piersia tak, ze sie czulam jakby mnie ktos przeszyl strzala. No i pozniej mnie tak rozbolal brzuch ze wzielam jedna nospe i po ok. 4 godzinach kolejna, myslalam ze nie dojde do domu, a jak doszlam to padlam na lozko i maz mnie musial rozbierac, bo nie mialam sily... No i chyba ta druga nospa pomogla bo jakos po niej zasnelam, obudzilam sie o 4 a potem znow o 6 i juz pozniej co chwile. Dzis niby nie boli, ale ciagle mam jakby wrazenie klucia z ostatniej nocy... Strasznie sie zdenerwowalam ze cos sie dzieje, bo bol byl naprawde spory i bolal mnie brzuch na dole, jak nigdy.

Teraz zjadlam sniadanko i nie moge sie wygramolic z wyra. A pod prysznic musze wstac i sie doprowadzic do porzadku w koncu.

Pixi witaj na forum, ja po sasiedzky ze Szkocji:)

Klaudzia powodzenia na badaniach, mam nadzieje ze to nic powaznego tylko zwykla ciazowa pokrzywka... Daj znac po wizycie.
 
dziunka24 chcialabym byc przygotowana juz tak ja TY :)
.

A ja wcale zadowolona z tego nie jestem, bo teraz juz nie wiem co bede robic, a czas bedzie sie tylko dluzyl ...

cześć dziewczyny
Jestem w 33tc i postanowiłam się przyłączyć do was.Zawsze to raźniej w tych ostatnich tygodniach.Mieszkam w Anglii,obecnie siedze w domu i szykuję sie powoli do przyjścia dzidzi na świat:-)

Witam :-) fajnie, ze nastepna listopadowka dolacza :-)
 
dziewczyny czy miałyście takie uczucie skurczy jakby wam ktoś brzuch ściskał?? tylko bardzo wysoko u góry, prawi pod biustem na górze brzuszka. Nie wiem czy to wątroba czy jakieś skurcze macicy bo jak mnie ściśnie to bardzo boli i promieniuje na dół tak że nie mogę oddychać normalnie i robi mi się od razu gorąco.
Przestraszyłam się i od razu spakowałam torbę. Przynajmniej mnie to zmobilizowało. Dziwi mnie to bo nic nie robie od rana tylko siedzę i mnie tak łapie co jakiś czas ten ból. Wzięłam nospe i na razie tylko raz mnie tak zabolało.
 
Hejka, z tym puchnięciem to przyszła kolej na mnie .....................
Ostatnio jak czytałam, tak sobie myślę, ale ze mnie szczęściara żadnych spuchniętych nóg, rąk...............
Dzisiaj rano wstaję, patrzę na dłonie, normalnie same nabrzmiałe żyły:szok: Próbuję włożyć moje butki i cooo....... kolejna porażka, cisną mnie na maxa:szok: Mam nadzieję, że nie będę musiała jeszcze latać za nowymi butami :sorry:

O nie strasz mnie, bo jak Ciebie to dopiero teraz spotkalo, to mnie tez jeszcze moze :shocked2: Nie mam tez zadnych opuchniec, ani skurczy lydek, ani dretwien rak, ani swedzen (no moze poza brzuchem, ale po kremie przechodzi), ani omdlen (z Julia mialam czesto), ani anemii. Ale za to kregoslup mi powoli odmawia posluszenstwa, no i to cos, co wyglada jak rwa kulszowa. A teraz jeszcze ta bezsennosc...
Mala dzisiaj tak zaczela kopac o 3 w nocy, ze nawet moj ucial sobie z nia pogawedke, ze ma spac a nie łobuzowac ;-) ale to pogorszylo sprawe :-D

niunians a moze to po prostu dziecko sie prostuje i uciska na przepone?? chociaz pewnie bys to poznala... Moze lez na wszelki wypadek i sie za nic nie lap.

Czytalam, ze dobrym sposobem na plecy jest pas ciazowy, ale nie wiem czy jest sens kupowac na te 4 ostatnie tygodnie, no i zeby juz tak od 18 nie wykonywac zadnych nawet najlzejszych czynnosci domowych tylko jak najwiecej lezec.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć dziewczyny
Jestem w 33tc i postanowiłam się przyłączyć do was.Zawsze to raźniej w tych ostatnich tygodniach.Mieszkam w Anglii,obecnie siedze w domu i szykuję sie powoli do przyjścia dzidzi na świat:-)
Witamy Witamy:):):) chociaż ja też tutaj niedługo:-):-):-):-)
Dziunka zawsze możesz już większe rzeczy oglądać:):) ja tak robię:):)
 
aga4444 a to lezenie na plecach to pomaga na dluzej czy tylko wowczas,gdy lezysz? jezeli tylko podczas lezenia, to ja spokojnie moge siedziec 2-3 godz na pilce do cwiczen i jest ok. boli natomiast, jak tylko probuje wstac albo sie przemiescic.

dzisiaj tak ciezko mi sie oddycha, ze musialam sie polozyc, serce wali jak szalone.a rano mialam jeszcze jedna oropona niespodzianke :zawstydzona/y: poszlam do wc i chyba mi ten hemoroid pekl, bo bylo sporo krwi na papierze.:zawstydzona/y: czy to jest niebezpieczne? dopiero wczoraj bylam u lekarza i nie chce znowu leciec, tym bardziej, ze ledwo sie snuje po domu z bolu.
 
Witamy Witamy:):):) chociaż ja też tutaj niedługo:-):-):-):-)
Dziunka zawsze możesz już większe rzeczy oglądać:):) ja tak robię:):)

Moze i bym sie rozgladala dalej za roznymi rzeczami gdyby to byla moja pierwsza corka :-). A tak duzo mam po Julce, a i te ciuchy ostatnio na nowo ukladalam w szafie. Zrobilam nawet porzadki w kazdej szafie i szufladzie w calym domu. No i juz nie mam co robic :wściekła/y: Na razie jeszcze ogladam filmy na 4cinema.pl i to mi jakos czas zajmuje ;-)
 
reklama
Pianistka
ja tez ostatnio mialam straszny bol w podbrzuszu glownie z prawej strony. Nie moglam chodzic a w nocy przewrocenie sie z boku na bok bylo nie lada wysilkiem. bralam nospe przez 2 dni i lezalam praktycznie non stop.I pomoglo. Moim zdaniem najlepszym lekarstwem na takie bole jest wypoczynek
 
Do góry