reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Wiecie co dziewczyny, chyba wsiade w auto i sie wprosze do Was na ta kawke heheh wkoncu do wellingborough tez mam kolo 40 mil. :-)


Pixi ciesze sie ze do nas dolaczylas :) ajjj coraz wiecej nas tu :)

a ja robie chwilke przerwy, sprawdze co u was i ide gotowac obiadek, a pozniej do lekarza..

i wogole to dziekuje za troske :zawstydzona/y::zawstydzona/y: co ja bym bez Was zrobila :zawstydzona/y:
Zapraszamy. Mozemy sie kiedys umowic na plotki.Wkoncu 40 mil to nie az tak daleko:-)
 
reklama
A ja dzisiaj nie wstalam cala noc nawet na siku. A takto wtsaje tylko raz i to chyba bardziej dlatego, ze sobie mysle, ze powinnam.:-)
Probuje spakowac rzeczy malego do szpitala i zglupialam zupelnie. Mam rozne ciuszki na krotki nozki (to sie chyba nazywa rampers czy spioszki - gupie sie w tych nazwach). I tak sie zastanawiam - co sie na to zaklada na nozki?bo chyba malemu o tej porze roku bedzie za zimno z odkrytymi nozkami. Czy to sa ciuszki tylko na lato?
Body z krotkimi nogawkami to rampers. Na gole nozki za zimno. Ale mozesz pod pod nalozyc np rajstopki, cienkiego pajacyka, albo dlugie skarpetki.

cześć dziewczyny
Jestem w 33tc i postanowiłam się przyłączyć do was.Zawsze to raźniej w tych ostatnich tygodniach.Mieszkam w Anglii,obecnie siedze w domu i szykuję sie powoli do przyjścia dzidzi na świat:-)
Witaj w naszym gronie i udzielaj sie. Napisz sobie, dzidzi, terminie i samopoczuciu:)

oliwka to teraz tylko lez i sie relaksuj, bo juz niedlugo bedziesz zarywala nocki :)

ps. czy ktos wie co u Kaski? urodzila juz czy nadal ja podtrzymuja?
Kaske podtrzymuja przy pompie insulinowej, porod udalo sie wstrzymac, chca aby minal pelen 35tc u niej. Czekaja chyba do sobty. Passigby(mam nadzieje, ze nie przekrecilam) ma byc u niej w poniedzialek to na pewno poda nowe wiesci.
 
dopadl mnie len i ochota na sen. a robotnikow wciaz nie ma ... i obiad niedlugo musze robic ... i pranie drugie powiesic ...
eee tam, towszystko moze poczekac ... zmykam pospac troszke :)
 
dziunka24
moj maz tez tak mowi abym nie wariowala bo czasami nie doczekam 21.10 ;)
a z moja cesarka to bardzo chetnie jak bedzie mozliwe to zrobie Ci urodzinowa niespodzianke ;)

anadri masz racje powinnam teraz lezec relaksowac sie itd ale prawda jest taka ze w zyciu inaczej wyglada najpierw tr4zeba zrobic wszystko co jest do zrobienia i mam nadzieje ze szybko sie z tym uporam i bede miala jeszcze czas na wyspanie sie ;)
pozdrawiam
 
royana dzieki za informacje, bo sie strasznie martwilam ta cisza co nastala.

oliwka, ale sama napisalas ze juz wszystko porobione. no to tylko lezec i sie usmiechac :)
 
Pianistka
ja tez ostatnio mialam straszny bol w podbrzuszu glownie z prawej strony. Nie moglam chodzic a w nocy przewrocenie sie z boku na bok bylo nie lada wysilkiem. bralam nospe przez 2 dni i lezalam praktycznie non stop.I pomoglo. Moim zdaniem najlepszym lekarstwem na takie bole jest wypoczynek

Wiec jak boli to mozna brac nospe nawet co kilka godzin? U nas ie zaleca sie nic, ale ja mam nospe ze sklepu polskiego, tlyko nie wiem czy na tym etapie mozna ja ciagle brac... Moze to normalne, ale strasznie sie zesteresowalam wczoraj ze cos sie dzieje... Ehhh, jeszcze kilka tygodni....
No a ja w koncu spadam pod prysznic, najwyzsza pora z lozka wstac:)
 
Hej, mnie przedwczoraj dopadł bardzo silny ból głowy, czułam jakby mi głowę miażdzyło coś z wóch stron do tego doszedł silny krwotok z nosa. Czułam sie fatalnie i do 2 w nocy mnie trzymało. Wczoraj wrzuciłam na luz i trochę odpoczywałam :)))) ale popołudniu jak poszłam do apteki to znowu mnie głowa zaczęła boleć i pani w aptece zmierzyła mi ciśnienie. Wyszło 123/98 puls 107 więc trochę za wysoki puls i rozkurczowe. Mam nadzieje, że taka akcja już mi się nie powtórzy. Wizytę mam w następnym tygodniu.
Zauważyłam też, że mam sine usta, wy tez?
Dodatkowo codziennie tak na chwilę brzuch mnie boli jak na okres, mam nadzieję, że nic mi się tam nie roziwiera :)))
Dziś rano była na badaniach, oczywiście nie wszystko mam w swoim abonamencie, za toxo, cmv, wr, abtygen hbs zapłaciłam 270 zł :(((( o zgrozo, a jeszcze w nast. tygodniu czeka mnie wymaz na paciorkowca B.
 
reklama
Mnie tak ostatnio sciskalo i byl to zoladek. Wlasnie u gory, promieniowalo na boki. Inne uczucie niz to wczesniejsze jak mialam skurcze rozwierajace szyjke. Strasznie mnie bolalo:-(
Ja też tak miałam parę dni temu, okropny ból na górze brzucha i jednocześni ból pleców, brałam nospe i nic nie pomagało. Brzuch miałam twardy jak kamień, calą noc mnie trzymało, mogłam leżeć tylko na prawym boku. Też podejrzewam że to był żołądek Miałam stracha że się zaczęło bo na ostatniej wizycie okazało się że mam juz małe rozwarcie i że lada dzień się może zacząć, na szczęście nie...:tak:
 
Do góry