reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej kobietki :-)
klaudzia trzymam kciuki,bedzie dobrze,daj szybciutko znac

witaj pixi to milo ze mimo ze niektore z nas juz sie rozpakowuja nasze grono caly czas rosnie:tak:

a ja dzis wstalam o 6 rano i wariuje z porzadkami.termin mam na 21.10 na cesarke ale w poniedzialek mam kontrole i moze sie okazac ze juz we wtorek beda mnie cieli:-(dlatego wole byc na 100%przygotowana
nie wiem czy ktoras z was tez ma takie ulozenie dzidzi jak ja tzn glowa do gory ale musze wam powiedziec ze jest to dziwne uczucie bo jak dzidzia sie wierci to mi po zebrach glowa zawadza a nawet sa chwile ze glowe ma wyzej niz moje zebra:szok:smieszne ale i uciazliwe i moze wlasnie dlatego czasmi po jedzeniu zwracam pokarm:-(no ale jeszcze troche;-)
 
reklama
hej kobietki :-)
klaudzia trzymam kciuki,bedzie dobrze,daj szybciutko znac

witaj pixi to milo ze mimo ze niektore z nas juz sie rozpakowuja nasze grono caly czas rosnie:tak:

a ja dzis wstalam o 6 rano i wariuje z porzadkami.termin mam na 21.10 na cesarke ale w poniedzialek mam kontrole i moze sie okazac ze juz we wtorek beda mnie cieli:-(dlatego wole byc na 100%przygotowana
nie wiem czy ktoras z was tez ma takie ulozenie dzidzi jak ja tzn glowa do gory ale musze wam powiedziec ze jest to dziwne uczucie bo jak dzidzia sie wierci to mi po zebrach glowa zawadza a nawet sa chwile ze glowe ma wyzej niz moje zebra:szok:smieszne ale i uciazliwe i moze wlasnie dlatego czasmi po jedzeniu zwracam pokarm:-(no ale jeszcze troche;-)

Tylko nie wariuj za duzo, zebys przypadkiem za szybko nie pojechala sie rozpakowac ;-) A moze cesarke dzien wczesniej, na 20.10? Jako prezent na moje urodziny :-D:-D
 
oliwka to teraz tylko lez i sie relaksuj, bo juz niedlugo bedziesz zarywala nocki :)

ps. czy ktos wie co u Kaski? urodzila juz czy nadal ja podtrzymuja?
 
pixi witamy serecznie :)) lepiej późno niż wcale
oliwka odpoczywaj a nie sprzątaj bo najważniejsze to wypocząć

kasie pewnie dalej podtrzymują bo podobno udało się powstrzymać poród, tylko ciekawe na jak długo :))
 
dziewczyny czy miałyście takie uczucie skurczy jakby wam ktoś brzuch ściskał?? tylko bardzo wysoko u góry, prawi pod biustem na górze brzuszka. Nie wiem czy to wątroba czy jakieś skurcze macicy bo jak mnie ściśnie to bardzo boli i promieniuje na dół tak że nie mogę oddychać normalnie i robi mi się od razu gorąco.
Przestraszyłam się i od razu spakowałam torbę. Przynajmniej mnie to zmobilizowało. Dziwi mnie to bo nic nie robie od rana tylko siedzę i mnie tak łapie co jakiś czas ten ból. Wzięłam nospe i na razie tylko raz mnie tak zabolało.
Mnie tak ostatnio sciskalo i byl to zoladek. Wlasnie u gory, promieniowalo na boki. Inne uczucie niz to wczesniejsze jak mialam skurcze rozwierajace szyjke. Strasznie mnie bolalo:-(
 
no walsnie - dobrze kojarzylam, ze ktos jest z tej samej miejscowosci :-)

ps. sprawdzilam na mapie i w sumie daleko do siebie tez nie mamy :) 44 mile

Wiecie co dziewczyny, chyba wsiade w auto i sie wprosze do Was na ta kawke heheh wkoncu do wellingborough tez mam kolo 40 mil. :-)


Pixi ciesze sie ze do nas dolaczylas :) ajjj coraz wiecej nas tu :)

a ja robie chwilke przerwy, sprawdze co u was i ide gotowac obiadek, a pozniej do lekarza..

i wogole to dziekuje za troske :zawstydzona/y::zawstydzona/y: co ja bym bez Was zrobila :zawstydzona/y:
 
dziewczyny czy miałyście takie uczucie skurczy jakby wam ktoś brzuch ściskał?? tylko bardzo wysoko u góry, prawi pod biustem na górze brzuszka. Nie wiem czy to wątroba czy jakieś skurcze macicy bo jak mnie ściśnie to bardzo boli i promieniuje na dół tak że nie mogę oddychać normalnie i robi mi się od razu gorąco.
Przestraszyłam się i od razu spakowałam torbę. Przynajmniej mnie to zmobilizowało. Dziwi mnie to bo nic nie robie od rana tylko siedzę i mnie tak łapie co jakiś czas ten ból. Wzięłam nospe i na razie tylko raz mnie tak zabolało.

ja mialam tak i mysle ze to dzidzia nogi mi prostuje na przeponie tzn przeszło mi ale mialam tak chyba 3 dni pod rzad a najgorzej w nocy bylo ...eh
 
klaudziaxxxx,tez mialam robione badania na choleztaze.dzwonilam do mojej poloznej,ona nie odbierala, a zawsze mowila mi ze w takiej sytuacji mam dzwonic do labour ward albo pregnancy assesment unit, numer powinnas miec na zielonej karcie.zadzwonilam i mi kazali przyjsc, zmierzyli cisnienie, posluchali dzidzi, pobrali krew, pocezkalam ok 2 h na wyniki, bylo ok, a na drugi dzien mialam jeszcze przyjsc po wyniki z bile, czyli zolc, tez bylo ok. u mnie mysle, ze to mogl byc balsam na celulit, ktory odstawilam na czas ciazy,ale wlasnei wtedy uzylam, chociaz do konca nie jestem pewna. swedzialo mnie wszystko, lacznie z glowa :tak:
 
reklama
też myśle że to nie skurcze tylko jakieś narządy wewnętrzne bo to taki przeszywający ból, ale już po nospie minęło. Z resztą tak wysoko to raczej nie mogłaby być macica. A przynajmniej mam torbę spakowaną :))
 
Do góry