reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
cześć dziewczyny
Jestem w 33tc i postanowiłam się przyłączyć do was.Zawsze to raźniej w tych ostatnich tygodniach.Mieszkam w Anglii,obecnie siedze w domu i szykuję sie powoli do przyjścia dzidzi na świat:-)

witaj :)
z tego co kojarze to mamy jedna dziewuszke z Twojej miejscowosci na listopadowkach :-)
 
Klaudzia konicznie daj znac jak sie juz cos dowiesz... ja jestem dobrej mysli, i na pewno to tylko jakas niegrozna nadwrazliwosc, nie martw sie na zapas, na pewno bedzie dobrze:tak:

Hej Pixi fajnie ze dolaczylas... lepiej pozno niz wcale :-)
Ale zbieg okolicznosci :-D moze sie spotkacie na porodowce razem? o ile w tych samych szpitalach bedziecie rodzily ..:tak:

 
reklama
Do góry