reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
A ja dzisiaj nie wstalam cala noc nawet na siku. A takto wtsaje tylko raz i to chyba bardziej dlatego, ze sobie mysle, ze powinnam.:-)
Probuje spakowac rzeczy malego do szpitala i zglupialam zupelnie. Mam rozne ciuszki na krotki nozki (to sie chyba nazywa rampers czy spioszki - gupie sie w tych nazwach). I tak sie zastanawiam - co sie na to zaklada na nozki?bo chyba malemu o tej porze roku bedzie za zimno z odkrytymi nozkami. Czy to sa ciuszki tylko na lato?
 
ja mam podobny problem...cala skora mnie swedzi..tak jak bym miala jakies wszys czy co..drapie sie niezmiernie choc niczego nie zauwazylam..poze to poprostu skora staje sie delikatniejsza i jest bardziej naciagnieta..dlatego tak swedzi...czytalam ze wlasnie rozstepy ktore maja sie pojawic tak wlasnie swedza...ale np.nogi mnie nie swedza:confused2:juz sama niewiem co myslec..albo plyn do mycia jest nie taki...hm...??

Anja w tym problem ze swedzi mnie cala skora a najbardziej stopy i dlonie co podobno jest prawdopodobne dla cholestazy... ajjj wczoraj sie naczytalam i musze to sprawdzic bo nie ma z tym zartow... szczegulnie ze narazony bylby moj Aniolek :-(


Dzwonilam wlasnie do przychodni... mojej poloznej dzis nie ma :-( ale ide do jakiegos lekarza na 2:40.... zobaczymy co mi powie...

a teraz ide na sniadanie bo czuje sie jak smierc po kolejnej nie przespanej nocy...
 
Anja w tym problem ze swedzi mnie cala skora a najbardziej stopy i dlonie co podobno jest prawdopodobne dla cholestazy... ajjj wczoraj sie naczytalam i musze to sprawdzic bo nie ma z tym zartow... szczegulnie ze narazony bylby moj Aniolek :-(


Dzwonilam wlasnie do przychodni... mojej poloznej dzis nie ma :-( ale ide do jakiegos lekarza na 2:40.... zobaczymy co mi powie...

a teraz ide na sniadanie bo czuje sie jak smierc po kolejnej nie przespanej nocy...
Strasznie dziwne to Twoje swedzenie......:no:mam nadzieje,ze to nie okaze sie nic powaznego...ja bym na Twoim miejscu zadzwonila do szpitala na polozniczy i zapytala...ja zawsze tak robilam jak mialam jakies watpliwosci i nawt moja polozna tak mi kazala jak najpierw dzwonilam do niej bo oni podobno wiedza najlepiej.... bo jak znam zycie to jak cie wysla do gp to on bedzie mial gowniane pojecie jak to zwykle z nimi bywa.....:sorry:
 
Czesc dziewczyny serdecznie pozdrawiam. Trzymajcie kciuki za mnie mam straszne bóle brzucha roziperajaco i jesli nioe przejdzie po lekach mam sie zgłosci do szpitala. BOJE Sie to za wczesnie . Termin na 27 listopada
 
A ja dzisiaj rekreacyjnie... ;-)

jak syrenka :-):-):-) ja to bym wygladala raczej jak mors....

Swoją drogą wczoraj rozmawiałam ze znajomą, zeby dzieciaczki po 3-4 m-cu na takie specjalne zajęcia zapisać - super sprawa :tak:

Super, ja tez planuje z moim maluchem chodzic :tak::tak:

Katrenki chyba wiem o jaka firme Ci chodzi... bo ostatnio z nimi rozmawialam na Nottingham Baby show... i faktycznie robia zdjecia pod woda... tylko te koszta.... 10funtow za pol h ???? :szok: a musisz zaplacic z gory za 10 lekcji.
Pomyslalam ze moge poswiecic na to pieniazki z child benefit ale jak znajde jakies tansze to raczej skusze sie na cos tanszego...
 
reklama
jak syrenka :-):-):-) ja to bym wygladala raczej jak mors....



Super, ja tez planuje z moim maluchem chodzic :tak::tak:

Katrenki chyba wiem o jaka firme Ci chodzi... bo ostatnio z nimi rozmawialam na Nottingham Baby show... i faktycznie robia zdjecia pod woda... tylko te koszta.... 10funtow za pol h ???? :szok: a musisz zaplacic z gory za 10 lekcji.
Pomyslalam ze moge poswiecic na to pieniazki z child benefit ale jak znajde jakies tansze to raczej skusze sie na cos tanszego...
No dokladnie tz pomyslalam, ze ponad 100 to troche duzo..... tez proboje poszukac czegos tanszego....
 
Do góry