reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ale chyba zawsze można podwinąć nogawki i rękawki nie? a z takiego małego szybko wyrośnie. i jak się urodzi na początku grudnia lub pod koniec listopada, to szybko wyrośnie, a zima się nie skończy jeszcze...

myślę że nawet nie trzeba podwijać ja jak ten na 68 był za duży a był prawie przez całą zimę(Zuzia była bardzo długa no i jednak dwa miesiące starsza bo z września) to pakowałam córcie do niego jak do śpiwora :-p inna sprawa przynajmniej z moich obserwacji tak wynika że kombinezony są odpowiednio wieksze tak żeby starczyły na całą zimę np rozmiar kombinezonu 62 nie odpowiada wilkością np pajacowi w tym rozmiaże ale tak jak napisałam to też zależy od firmy
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale sie rozpisalyscie laski, dopiero wszystko nadrobilam :tak:
lekarz wypisal mi 3 tyg zwolnienia z powodu rwy kulszowej, wiec w pracy:tak: juz sie nie pojawie, bo za 3 tyg:tak: macierzynski. chyba,ze mi przejdzie, bo finansowo to baaardzo kiepsko na tym wyjde :-(
 
Więc chyba kupię większy, najwyżej będzie topił się na początku w kombinezonie, ale noworodki tak szybko rosną, że zanim się nie obejrzę, to pewnie by z 56 wyrósł raz dwa.
a tak mu straczy na parę miesięcy zimowych i chłodnych wiosennych.
 
A ja dzisiaj rekreacyjnie... ;-)
 

Załączniki

  • P3061246.jpg
    P3061246.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 28
mary- fajna foteczka...ja tez zakupilam stroj, po czym jak go przymierzylam w domu to sie prawie rozbeczalam i powiedzialam, ze nigdzie nie ide....:sorry: i tak zostalo....:sorry:chociaz wiem, ze to glupie...
 
reklama
Do góry