reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Dziewczyny - pozdrowienia od KaśkiK. Leży, czeka :) popodpinana do pompy insulinowej. Na razie skutecznie wstrzymali poród. Czekają do soboty - aż skończy 35 tydzień. Wygląda i czuje się w miarę dobrze.
 
:sorry:nie chce byc uszczypliwa ale wyglada tak jakby ktos postow nie czytal;-):confused2::sorry:na watku w samopoczuciach listopadowek pisze wiele z nas o puchnieciu rak i nog:-pwiec jesli ty nie puchniesz to masz wielkie szczescie:tak:mnie tez puchna rece i nogi..co dokucza mi niezmiernie...a zwlaszcza jak buty musze wlozyc..dlatego niestety jak narazie do tej pory jestem zmuszona nosic pol buty,z tylu otwarte jak klapki...jak dluzsze spodnie zaloze to cale szczescie nie widac tego:-Dbo na ta pogode to raczej sie juz nie nadaja:szok:a rece..staram sie palcami ruszac..wtedy wydaje mi sie ze dobrze to robi...:confused2::sorry:
 
Dziewczyny - pozdrowienia od KaśkiK. Leży, czeka :) popodpinana do pompy insulinowej. Na razie skutecznie wstrzymali poród. Czekają do soboty - aż skończy 35 tydzień. Wygląda i czuje się w miarę dobrze.
To dobra wiadomosc...tzn prawie dobra. Dobrze ze skutecznie wstrzymali porod, bo co ta kobietka sie nameczy to tylko ona wie...
Chyba ja odwiedzilas? jakbys znowu u niej byla to przekaz pozdrowienia:tak:
 
moj maluszek tez zbytnio aktywny to nie jest ostatnio...moze to przez to ze za malo miejsca w brzusiu:confused2:hehehe...tak tak..ja tez na to licze ze nasze malenstwa beda spac duzo po urodzeniu abysmy my mogly odpoczac po porodach:-D
 
Czytam watki regularnie ale z moja pamiecia nie jest najlepiej, skutek uboczny ciazy :-D No ja narazie nie puchne dlatego sie wlasnie zastanawiam czy jest jakas reguła czy poprostu jak ze wszystkimi objawami zalezy od kobiety.
 
Passsi bylaś u kasi ?
Fajnie :-)

Pozdrów ją od nas !!!!!!!

Jak tylko się coś dowiem o Gosi to dam znac.
Wysłałam jej smsa, ale narazie cisza.....
 
Wiesz Anja, ja też staram sie czytać, ale niestety musiałabym poświęcić na to szalenie dużo czasu, a mam jeszcze kilka innych zajęć:) Jak przygotowania do przyjścia na świat maleństwa. Więc bywa, że omija mnie kilka(dziesiąt) stron poszczególnych wątków.
Ilona, ja zauważyłam lekką opuchliznę wczoraj. Zaczęły mnie buty uwierać?? Stopy mam ciut opuchnięte, ale palce u rąk i cała reszta na razie oki. Chyba więc co organizm, to inna reakcja.
 
reklama
Do góry