reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Mam smsa od Gosi !!!!!!!!

Gosię od czwartku mocno brzuch bolał i czuła jakby mnie ruchów.
W poniedziałek była u swojej ginki, zrobiła jej usg, ktg i stwierdziła, że wszystko dobrze, ale ma w razie czego leżeć i nic nie robić.
Dziś Gosia miała znowu ktg i w czwartek tez ma przyjść.
No i 2 tygodnie ma jeszcze wytrzymać.
Brzusio Gosię dalej boli dlatego mało wchodzi na net.
Postara się jutro wpaść jak będzie jej lepiej !!!

Napisałam jej, że pytacie o nią i się martwicie :-)
 
reklama
Dziewczyny - pozdrowienia od KaśkiK. Leży, czeka :) popodpinana do pompy insulinowej. Na razie skutecznie wstrzymali poród. Czekają do soboty - aż skończy 35 tydzień. Wygląda i czuje się w miarę dobrze.

to dobra wiadomośc też ja dzis słyszałam od koleżanki tej która ja zna-pisałam Wam- podobno tylko z tymi płuckami od malutkiej nie za fajnie .....a Kasia strasznie wykonczona....
 
Mam pytanie do tych dziewczyn co mają ułożone dzieci główkowo-pisałyście , że czasem czujecie jakby dzecko wam żebra piłowało.
Czy nadal tak jest ?

Ja tak wypytuję, bo nie znam tego uczucia .
W czw ide do gina i czuję, że znowu usłyszę "Mala dalej ułożona miednicowo" :-)
Moja mała jest ułożona główkowo, ale gdyby nie usg to nie wiedziałabym. Nie odróżniam czy wali pięścią czy nogą, główki ani dupki nie wyczuwam.
 
Dziewczyny, poratujcie... dzis zauwazylam na papierze taki gesty sluz bezbarwny, jak bialko kurzego jaja, jakby mi ktos normalnie z tubki zel jakis wycisnal, gesty, nie bylo go strasznie duzo, ale byl widoczny. No i przed chwila po ''siku'' zauwazylam to samo, na papierze zostal taki gesty pasek sluzu, jak zel.
Do terminu mam jeszcze 7 tyg. wiec to chyba niemozliwe zeby to byl ten czop sluzowy? Ale sie przestraszylam... Czy ktoras z was ma cos podobnego?
Mamy, ktore rodzily, jak wyglada ten sluz i czy odchodzi w calosci czy na raty? I na ile przed,...? Boje sie strasznie, nie jestem jeszcze gotowa... Jutro pedze po zakupy do szpitala, bo inaczej zwariuje....
 
passingby dzieki za wiesci od Kasi i powiedz ze mocno za nia trzymam kciuki,da rade
a Gie-oska pewnie juz niedlugo da znac,skoro lekarka mowi ze jest dobrze to chyba nie ma powodow do zmartwien
a ja jeszcze raz Wam dziekuje,tyle milych i dobrych przykladow,Macie racje ze najwazniejsze aby dzidzia byla zdrowa a ja napewno szybko dojde do siebie
Przygotowani juz jestesmy:-)
i tak jak piszecie powoli zaczynamy sie sypac ale mysle ze to chyba noramlne,najwazniejsze jednak aby przetrwac do konca 38 tyg
czego kazdej z nas zycze
 
pianistka to witaj w klubie bo ja dzis mam tak caly dzien.ale ja mysle ze to nie jest nic niepokojacego.Ja to nazywam slimaczek ;-) ale moze niech ktos zabierze głos kto sie na tym lepiej zna
 
reklama
Mój maluch ostatecznie wczoraj się przewrócił główką w dół. Niestety nie było to miłe uczucie, no i po raz pierwszy dostałam zgagę. Pewnie fikał sobie nieźle nóżkami po moim żołądku, bo w nocy zbudziło mnie piekące piekło w przełyku.
 
Do góry