reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
też myśle co u niej napisałąm jednak do koleżanki, którą Kasia tez zna może ona coś będzie wiedziała( mają córeczki w tym samym wieku i piszą ze soba) jak czegoś siedowiem dam znać....
 
a ja z zupełnie innej beczki....
od wczoraj dziąsło górne mnie boli-chyba do dentysty musze sie wybrać....
no i na dodatek te pachwiny jak za długo siedzę albo leże to wstać nie umiem czasami... masakra....
 
nie przeszkadzajmy jej na razie.

No ja wlasnie tez sie zastanawiam nad tym kocykiem akrylowym. Chyba go tak wydusze we wannie, bo do pralki boję sie wrzucic:no: Jakies takie nijakie z niej wychodzą koce;-) A sechł pewnie bedzie ze 2 dni:-D przy takiej pogodzie.
a ja koc akrylowy piorę regularnie w pralce i nic się z nim nie dzieje. A schnie bardzo szybko
 
reklama
Ja obstawiam że wszystko jest ok!!! Tylko za pewne dali naszej Kaśce zzo albo coś i teraz sie ruszać nie może i dlatego nie odpisuje:tak:. A jutro napisze nam że wszystko jest ok, że dały radę!!!:tak:
 
Do góry