reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a mi dokuczają te pachwiny jak będe w poniedziałek to zapytam czy to normalne-bolą mnie i tak jakby sztywnieją jak np dłużej siedze lub leże....

o taaaak pachwiny rwa nieprzyjemnie. mi do tego dochodzi bol w podeszwie stopy, tak jakbym miala tam jakies sciegno za krotkie, dziwna sprawa, ale nie na tyle powazna, zeby specjalnie sie skarzyc :D wszystko inne w normie :) pobolewa, ale daje zyc :D
 
reklama
no właśnie, celuję w skorpiona :-) dlatego będę bardzo aktywna od rana w uparzony dzień, a szczególnie zaprzyjaźnię się ze schodami :-D poprzednio pomogło :cool2:


Iza ja jestem skorpionem (17 listopad) i powiem , ze to bardzo miły znak zodiaku:tak: żaden tam uszczypliwiec ani złośliwiec :tak:
to i ja upatrzę sobie taki dzień i zobaczymy co z tego będzie:-D
Ja wczoraj skończyłam praktykę w szkole i trochę już tęsknię za dzieciaczkami, ale z drugiej strony coraz trudniej mi się poruszać więc jedynie dom to dla mnie teraz przyjazne środowisko:tak:
Od poniedziałku zaczynam wielką akcję-pranie. W sobotę jedziemy na mega zakupy dla małego_Oprócz paru ciuszków nic nie mamy , ale ja uparłam się, ze nie chcę zapeszać, teraz już jestem spokojna;-)
 
Ja wolałabym wage ale żeby się zmieścić to byłby 37 tc. W sumie ważne żeby było Zdrowe i tak to wszystko to chyba kwestia charakteru. Fajnie by było jakby się urodził w okolicach 27 października bo mamy rocznice ślubu. I już by był 38 tc.
 
Wiecie a ja to już zapomniałam jak to jest nie być w ciązy:tak: To musi być dziwne uczucie: bez spuchnietych nóg, bez brzuszka z przodu , bez spodni na gumce...

Od paru dnie bolą mnie wargi sromowe... zupełnie tak jakbyśmy całe dnie leżeli w łózku i nic innego nie robili tylko się miziali do nieprzytomności;-) a przecież jest post. Wykluczam jakieś infekcje ,czy bakterie... nie wiem co to mo że być
 
Wiecie a ja to już zapomniałam jak to jest nie być w ciązy:tak: To musi być dziwne uczucie: bez spuchnietych nóg, bez brzuszka z przodu , bez spodni na gumce...

Od paru dnie bolą mnie wargi sromowe... zupełnie tak jakbyśmy całe dnie leżeli w łózku i nic innego nie robili tylko się miziali do nieprzytomności;-) a przecież jest post. Wykluczam jakieś infekcje ,czy bakterie... nie wiem co to mo że być
Też "to" mam :D - krew zaczyna pod troche większym ciśnieniem sę "tam" zabierac - to dobrze, pomaga przy rozwarciu. Nasz organizm się "szykuje"... uuuuu
 
Myslicie ze to mozliwe ucisnac dziecko zbyt mocno w czasie snu? Bo ja sie juz zastanawialam, ze moze ona lezala calkiem na boku a ja ja jakos zbyt mocno przycisnelam i dlatego ten bol? Albo jestem przewrazliwiona...

:-) Martwiłam się podobnie, bo mała uwielbia spać na moim lewym boku a i ja lubię dokłądnie na nim - ale na tym etapie ciazy jeszcze nie jest to mozliwe (odp. mojej gin.) jeszcze (wbrew pozorom) maluszki maja sporo miejsca więc "uciekną" lub "przyłożą" (bo są już na tyle silne) ale krzywdy sobie nie dadza zrobić :-)
 
Też "to" mam :D - krew zaczyna pod troche większym ciśnieniem sę "tam" zabierac - to dobrze, pomaga przy rozwarciu. Nasz organizm się "szykuje"... uuuuu

to przynajmniej nie jestem sama:tak: poza ty one są jakieś takie duże i mięciutki- to pewnie od krwi jak piszesz;-)
i tak sobie myślę , że wargi sromowe to tak medycznie brzmi.. wymyśliłam inną (co prawda długaśną ) WROTA DO DOMKÓW NASZYCH DZIECIACZKÓW :-D:-D
 
hejka:-)
no to prawda..powoli sypiemy sie...jak pruchno:-Dmnie za to pobolewaja kolana...nie moge kucac ani normalnie siadac bo mnie rwa:szok:ale jakos to trzeba przetrzymac:tak:jeszcze troche i bedziemy sie skarzyc na inne dolegliwosci:tak:
 
reklama
Do góry