reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Klaudzia, dzięki za podanie dalej maila ;-)
Kasiiula, KaśkaK nie ma w szpitalu dostępu do internetu, dlatego przekazuję na bieżąco wiadomości od niej. Dzisiaj się nie odzywała, sprawdzę jutro co u niej.
 
No dziewczynki, musze sie pochwalic, ze z dniem dzisiejszym zakonczylam prace :-D i mam zamiar od jutra leniuchowac i wypoczywac :-D no moze od pojutrza, bo jutro chce zrobic ostatnie zakupy dla mnie i malej. Pozniej zostanie tylko do spakowania torba i wypranie poscieli (tylko, gdzie to slonce :eek:).

No i wybralismy w koncu imie: Joasia :-) Beda dwie siostrzyczki: Julia i Joanna.
 
tak że normalnie wg lekarzy w ie mam termin na 23.11
a teraz po badaniach okazało się że dzidzia jest rozwinięta na 34t5d więc urodziłaby się 06.11:tak:
czyli kobietka w lekkim szoku ;-)
a wg polskich lekarzy mam termin na 13.11:laugh2:

6.11 fajnie...tak jak ja....
ja też :-)

dziewczyny, a gdzie mozna znalezc taki film z porodu do obejrzemia? na you tubie? u nas w szkole rodzenia nic nie puszczali, poza tym zajecia trwaly raptem 2 h jednorazowo :no:
ja widziałam na you tubie ale niestety kilka "nierealnych" i przeysowanych głupot tez tam widziałam. Może lepiej nie ogladać.

ogladalam filmik na you tube jak zawinac noworodka...i jestem troche w szoku..tak go zawinela jak mumie, przeciez ta dzidzi nie moze nawet drgnac....
YouTube - instruction of how to wrap up a new born baby
ja to widziałam na żywo! Poprzednio leżąłam w pokoju z dziewczyną której mama była emerytowana połozną (pomijam fakt, ze mieszkała tam z nami i myslałam, ze babę utopię w kiblu, bo wiecznie się wymądrzała a poglądy miała z epoki kamienia łupanego) i ona tak motała tego biednego dzieciaka i co gorsza nie uzywała do tego takich ścierek jak na filmie (jak do naczyń haha) tylko kocyków! Ze wszystkimi połoznymi była skłócona o to, bo dzieciak przegrzany miał potówki.
 
ja też :-)

ja widziałam na you tubie ale niestety kilka "nierealnych" i przeysowanych głupot tez tam widziałam. Może lepiej nie ogladać.

ja to widziałam na żywo! Poprzednio leżąłam w pokoju z dziewczyną której mama była emerytowana połozną (pomijam fakt, ze mieszkała tam z nami i myslałam, ze babę utopię w kiblu, bo wiecznie się wymądrzała a poglądy miała z epoki kamienia łupanego) i ona tak motała tego biednego dzieciaka i co gorsza nie uzywała do tego takich ścierek jak na filmie (jak do naczyń haha) tylko kocyków! Ze wszystkimi połoznymi była skłócona o to, bo dzieciak przegrzany miał potówki.

szkoda dzieciaczka :-( ale tak to juz jest z babciami, zawsze trzeba z nimi o cos walczyc. Ale o tak zacofanej to jeszcze nie slyszalam :shocked2:
 
reklama
Do góry