reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
a mi dokuczają te pachwiny jak będe w poniedziałek to zapytam czy to normalne-bolą mnie i tak jakby sztywnieją jak np dłużej siedze lub leże....
 
dziewczyny, a gdzie mozna znalezc taki film z porodu do obejrzemia? na you tubie? u nas w szkole rodzenia nic nie puszczali, poza tym zajecia trwaly raptem 2 h jednorazowo :no:
 
W szkole rodzenia mieliśmy 1 zajęcia dla tatusiów - kilka rad dla ojców. Zainteresowanym mogę przesłać skan streszczenia wykładu na maila (bo nie umiem tak załączyć żeby było czytelne :-().
Położna dodała jeszcze kilka zdań:
- jeśli to nie tatuś będzie z nami przy porodzie, to najlepiej żeby była to przyjaciółka, która już rodziła (mamy i teściowe podobno kiepsko się sprawdzają)
- na monitorze KTG z prawej str. widzimy skurcze, z lewej - serce dziecka (110-150)
- jeśli tatuś czuje, że "odpływa" - usiąść, głowę pochylić
- wyjść z sali na czas szycia krocza.
Agissa czy mnie tez moglabys przeslac? Kinga.aniol@yahoo.no

 
dziewczyny, a gdzie mozna znalezc taki film z porodu do obejrzemia? na you tubie? u nas w szkole rodzenia nic nie puszczali, poza tym zajecia trwaly raptem 2 h jednorazowo :no:

ja wpisuje na youtubie :-D powodzenia, niektore maja naprawde duze zblizenia!

Klaudzia
To podaj dalej proszę bo agissy chyba chwilowo nie ma.. ;-)
maryjarasz@gmail.com

Agissa czy mnie tez moglabys przeslac? Kinga.aniol@yahoo.no


podbno dalej leży i sjurcze nie mijają :((

dziewczyny podajcie dalej to od agisy... prosze :))
ula_mroz@poczta.fm

poszlo :-)
 
reklama
ogladalam filmik na you tube jak zawinac noworodka...i jestem troche w szoku..tak go zawinela jak mumie, przeciez ta dzidzi nie moze nawet drgnac....
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=vMBn-hdA3e8"]YouTube - instruction of how to wrap up a new born baby[/ame]
 
Do góry