reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dudziakowa Gratuluję!!!
Kaśka
Trzymam kciuki!!! :)

Musze sie pochwalić że mój mały syneczek w końcu chodzi :) A z malutka wszystko dobrze, ale lekarze nie daja mi szans na doniesienie do terminu...
 
reklama
dziewczyny chciałabym prosić alby wszystkie gratulacje składać w odpowiednim miejscu:tak:
Pozwstał do tego nowy temat i jest przyczepiony na górze naszego podforum... z góry dziękuję i mam nadzieję że to nie problem dla was....:tak:
w innym wypadku te gratulacje zginą między dziennymi tematami...i naszym rozpakowanym już mamusiom będzie ciężko je znaleźć
 
Ostatnia edycja:
ja w ogóle przestałąm móc chodzić :-( przejdę 10 m i nie moge dalej.. brzuch twardnieje, mam jakieś klucia i zadyszkę... w ogóle ten brzuch jakiś taki za wielki i za nisko mi się wydaje, jak porównuję z Waszymi :no:
Iza, mamy podobne brzuchy:zawstydzona/y:. I ja też czuję że nic mi nie wychodzi, nawet siedzi mi się ciężko:zawstydzona/y:. A chodzić nie da rady - jak u Ciebie:sorry:
 
hmm.... może jesteś w ciązy ?:-D:-D:-D

ja w ogóle przestałąm móc chodzić :-( przejdę 10 m i nie moge dalej.. brzuch twardnieje, mam jakieś klucia i zadyszkę... w ogóle ten brzuch jakiś taki za wielki i za nisko mi się wydaje, jak porównuję z Waszymi :no:
wiesz, całkiem możliwe :))))
brzuch mam bardzo wysoko i coś w środku :))) uciska mi przepone więc obecnie na drugie imię mam zadyszka :)))
 
IzaBK u mnie tez brzuszysko niziutko. Damy radę :-) Choć jak czytam, że dziewczyny już się rozpakowują to mnie strach coraz większy bierze :shocked2:

ja rodze 24 października, nie wcześniej!!

Iza, mamy podobne brzuchy:zawstydzona/y:. I ja też czuję że nic mi nie wychodzi, nawet siedzi mi się ciężko:zawstydzona/y:. A chodzić nie da rady - jak u Ciebie:sorry:

:-) staram się dorównać Tobie, multirekordzistko forumowa ;-) mój brzuch jest tak wielki, że obcy ludzie mnie pytają, jak długo po terminie jestem :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry