reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
dziewczyny, może któraś z was tak ma, że jak maleństwo się wierci to tak strasznie na dole je czuć, że czasem myślę, że już zaraz rączkę lub nóżkę na zewnątrz wystawi! Dziwne bardzo uczucie. Trochę mnie to martwi, może jest za nisko już ? :-(

Ja również mam takie uczucie, jakby już co najmniej w kanał rodny Wiercioch się wciskał:szok: Ginka powiedziała, że główka jest już po prostu nisko, ale nie mówiła, żeby była to jakaś nieprawidłowość. Najważniejsze, że szyjka trzyma.

natalunia może to wydzielina ???????
 
Ostatnia edycja:
Raczej nie, bo wyleczyłam leiste upławy. Sama nie wiem. Mąż chodzi spanikowany, ja też... Póki co dzowniłam do lekarza, który nie odbiera telefonu i mnie tym denerwuje... A nie chcę jechać do szpitala, żeby nie leżeć tam niepotrzebnie.
 
Kobietki, mam problem. Z góry przepraszam za słownictwo - będę dosłowna. Przed chwilą, kiedy wyszłam spod prysznica zaczęło mi coś cieknąć po nogach z mojej szanownej... Najciekawsze jest to, że sikałam tuż przed prysznicem, a na nogach widziałam raczej białawo-żółtą wydzielinę. Sama nie wiem... czy to mogły być wody? W sumie po całej akcji usiadłam i znowu zrobiłam siku więc nie wiem co to może być... A zapachu raczej nie potrafiłam określić. Póki co nie sieję paniki, założyłam wkładkę i zobaczymy co dalej będzie.
natalunia połóż się. Jesli to wody to będa leciały szybciej na leżąco. Możesz tez mężą wysłać do apteki po Test Wód Płodowych. To jest taka wkładka co "rozpoznaje" czy to wody czy nie.
 
natalunia takie coś
Bobo Safe wkładki do wykrywania wód płodowych (750721929) - Aukcje internetowe Allegro

Kikolek, a czy krwawienie przechodziło tego samego dnia co badanie??????? czy utrzymywało się dłużej????????? aha i czy (sory za sczegóły) zaobserwowałaś niewielkie skrzepy????????
to było rzadkie, takie rozwodnione. Kolor tez taki jakby do czystej krwi wody dolać. Pojawiało sie jak dochodziłam do domu po badaniu i zwykle już póxniej nie było albo coraz mniej w ciagu powiedzmy mniej więcej 2 godzin. Czasami miałam tez tak po sexie ale gin mówiła, ze to normalne i że nie trzeba się tym przejmować
 
reklama
Do góry