reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

szczerze wam powiem, ze tez nie zakladam, bo mam brzuch tak mocno do przodu, ze w pasie normalnie masakra. Ale sa te specjalne pasy dla kobiet w ciazy, koszt ok.150zł wiec w sumie nie duzy...

dudziakowa to trzymaj malucha z calej sily i nie wypuszczaj!

Ja chcialam dla chlopca Kubuś, ale że to najpopularniejsze imie od wielu lat to zrezygnowalam. Mi osobiscie podoba sie najbardziej Beniamin (a nie czasami Benjamin?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
KLAUDZIA - trzymaj sie mamusko!! Dzidzia moze troszke sie przestraszyła i byla spokojniejsza, ale masz silnego synka i nic mu nie jest na szczescie!! GŁOWA DO GÓRY!!!!!!!!!!! Śle duuuuuzo usmiechow na miły dzien :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
dudziakowa miło że piszesz:tak:
i bardzo się ciesze że wszystko ok.... i póki co dajesz radę....:tak:
oby tak do 18....
jak dla mnie Kordian.... Benjamin kojaży mi się ze słoniem z bajki którą oglądałam w dzieciństwie:-D
 
Ostatnia edycja:
sprobuje do zwyklego lekarza sie udac we wtorek- dopiero wtedy przyjmuje u nas lekarz po poludniu :( a wiec po pracy :( zobaczymy co bedzie - trzymajcie kciuki....
 
Klaudzia, najadłaś się biedna strachu... Dobrze, że nic się nie stało.

Kasiiula, ja też jeżdżę w pasach i ciągle widzę niebezpieczeństwa na drodze... A nie daj Boże jak jakiś typ się wciska przed nami, albo tak jak bylo to w sobote: nie włączył kierunku i mało w bok naszego auta nam nie walną.... Nie ma to jak brak wyobraźni...
 
...
Co myslicie...
O
Kordianie??? Albo Beniaminie/??? podba sie wam./??
Caluje mocno....Buzka
A może Konrad? :-)
Mnie osobiście średnio podoba się Kordian i Benjamin no ale wiadomo, to kwestia gustu...
Widzę że coś nie możesz się zdecydowac... ;-) Podobno czasami dopiero jak dziecko na świat przyjdzie rodzice doznają olśnienia... :-)
 
dudziakowa miło że piszesz:tak:
i bardzo się ciesze że wszystko ok.... i póki co dajesz radę....:tak:
oby tak do 18....
jak dla mnie Kordian.... Benjamin kojaży mi się ze słoniem z bajki którą oglądałam w dzieciństwie:-D
4063311_1024.jpg

hehe to samo na mysl przysżło mi :)


Kasiiula, ja też jeżdżę w pasach i ciągle widzę niebezpieczeństwa na drodze... A nie daj Boże jak jakiś typ się wciska przed nami, albo tak jak bylo to w sobote: nie włączył kierunku i mało w bok naszego auta nam nie walną.... Nie ma to jak brak wyobraźni...
aj u nas to sami debile (sorki za słowo) siedza za kierownica :| normalnie gorzej niz w warszawei ehhehe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja od wczoraj trochę spokojniejsza jestem bo wreszcie udało mi się zmobilizować mojego Ł do zamontowania lustra drogowego przy wyjeździe z domu :tak:
Od pół roku pałowaliśmy się z tym wyjazdem gdzie od prawej str nic nie widać bo zakręt i krzaki - myśleliśmy że zgoda z policji potrzebna itd, a wystarczyło lustro kupić i z sąsiadem z naprzeciwko uzgodnic :-)
 
reklama
A może Konrad? :-)
Mnie osobiście średnio podoba się Kordian i Benjamin no ale wiadomo, to kwestia gustu...
Widzę że coś nie możesz się zdecydowac... ;-) Podobno czasami dopiero jak dziecko na świat przyjdzie rodzice doznają olśnienia... :-)

Dlatego z ostatecznym wyborem imienia czekam do narodzin dziecka :-) I tak codziennie wymyslam cos innego i wszyscy maja juz mnie dosc :-D

No i macie racje z tym sloniem :-D calkiem o nim zapomnialam :-D
 
Do góry